heading-img heading-img

Mama to kobieta, której serca byłeś najbliżej, kobieta, która przez całe życie jest najbliższa Twojemu sercu. Pamiętaj o niej nie tylko od święta, a w "dniu świętym" zadbaj o nią szczególnie! Ponieważ to ona zawsze troszczy się o Ciebie, pokaż, że jej dobre samopoczucie jest równie ważne, jak nie ważniejsze. Do bukietu jej ulubionych kwiatów dołącz upominek, który pomoże jej chwilę odetchnąć, zrelaksować się i wzmocnić jej formę oraz zdrowie.

content__heading-img content__heading-img

PIELĘGNACJA TWARZY

Macierzyństwo ma wiele twarzy, ale mama twarz ma tylko jedną. Podaruj jej wyjątkowy, jak ona produkt, który podkreśli pełen dumy błysk w oku i zredukuje oznaki zmęczenia i trosk. Wybieraj spośród dermokosmetyków do pielęgnacji każdego typu cery oraz upiększających kosmetyków do makijażu.

content__heading-img content__heading-img

PIELĘGNACJA CIAŁA

Relaks to podarunek, który zadowoli każdą mamę, zwłaszcza na początku macierzyńskiej przygody. Nieprzespane noce, spowodowane troską uczucie ciągłego napięcia i brak czasu na powolną pielęgnację sprawiają, że kobieta marzy głównie o chwili tylko dla siebie. Podaruj mamie spokój i czas, a do pakietu dorzuć odprężający kosmetyk do kąpieli, czy produkt pielęgnujący ciało, które dało nowe życie.

content__heading-img content__heading-img

SUPLEMENTY

Zdrowie to najcenniejszy dar. Niestety nie można go kupić, spakować w prezentowe pudełko i przewiązać ozdobną wstążką. Można natomiast podarować produkty wspierające jego utrzymanie! Do życzeń "dużo zdrowia" dołącz suplementy diety uzupełniające niedobory kluczowych dla organizmu mamy składników.

content__heading-img content__heading-img

ZESTAWY

Kobieta z chwilą w wejścia w rolę matki, na piedestale stawia potrzeby potomstwa, swoje spychając na totalnie odległe tory. Zapomina, że zdrowa, zadbana i szczęśliwa mama to jeszcze szczęśliwsze dzieci! Przypomnij jej o tym wręczając zestaw ekskluzywnych kosmetyków. Okaż, że jest dla Ciebie największym luksusem wartym wszystkiego, co najlepsze!

Certyfikaty i wyróżnienia