1. Produkty w kategoriach

Acatar - na katar i problemy górnych dróg oddechowych

Produkty z grupy Acatar opracowane zostały z myślą o osobach z przewlekłymi, jak i czasowymi problemami górnych dróg oddechowych. Preparaty zwężają naczynia krwionośnie i zmniejszają przekrwienie błon śluzowych. Pomagają także usunąć zalegającą w nosie i zatokach wydzielinę, dzięki czemu ułatwiają oddychanie. Produkty Acatar działają szybko, dlatego już po kilku chwilach przynoszą ulgę w katarze. Skutecznie łagodzą również podrażnienie spojówek i uczucie ucisku w okolicach zatok wywołane reakcjami alergicznymi. Acatar jest także zalecany w przypadku wystąpienia pierwszych oznak przeziębienia oraz wiosną, kiedy w powietrzu zaczynają pojawiać się pierwsze alergeny. Sprawdź ofertę marki na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Acatar - szybka ulga w katarze, problemach z zatokami czy objawach alergicznych

Aerozol do nosa Acatar Control to jeden z chętniej wybieranych przez pacjentów produktów. Jest pomocny w przypadku zapalenia i obrzęku błon śluzowych nosa, zatok przynosowych, niedrożności nosa towarzyszącej przeziębieniu i grypie, a także alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Produkt przynosi szybką i długotrwałą poprawę. Aerozol zaaplikowany do nosa pomaga zwęzić naczynia krwionośne, zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej, a także ułatwia pozbycie się zalegającej wydzieliny, dzięki czemu przynosi ulgę i usprawnia oddychanie. Efekt udrożnienia nosa utrzymuje się do 12 godzin. Produkt może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia