• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka
  1. ACERIN
    (10 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Acerin - kosmetyki i preparaty do pielęgnacji stóp

Stopy są często pomijaną w pielęgnacji częścią ciała, tymczasem to przecież one każdego dnia niosą nas przez życie. Co więcej, to właśnie od ich zdrowia zależy nasz codzienny komfort. Zdrowe i zadbane stopy to lepsze samopoczucie w każdej sytuacji - bez względu na to, czy preferujesz aktywny tryb życia, czy jesteś typem domatora. Skóra na stopach znacznie różni się od tej, która pokrywa resztę naszego ciała. Tu jest znacznie grubsza i nie ma na niej gruczołów łojowych, które dbałyby o odpowiednie nawilżenie. W efekcie łatwo ulega przesuszeniu, a przez nieodpowiednie, ciasne lub nieprzewiewne obuwie może się łuszczyć i pękać, a także mogą na niej powstawać bolące pęcherze lub stwardniałe i nieestetyczne zgrubienia. Jak zatem zadbać o skórę stóp?

Acerin - niezawodna pomoc w suchej, zrogowaciałej i łuszczącej się skórze stóp

Acerin to dostawca wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych do stóp, dzięki którym Twoje stopy mogą odzyskać zdrowy, ładny i świeży wygląd, natomiast Ty uczucie ulgi i komfortu. Znajdują się wśród nich sprawdzone i bezpieczne produkty do codziennego stosowania, które pozwalają utrzymać odpowiednie nawilżenie i gładkość (ACERIN LAVENDI), a także preparaty redukujące zmęczenie i obrzęk nóg (ACERIN COOL FRESH). Te ostatnie sprawdzą się podczas długich spacerów, wakacyjnych wyjazdów czy pracy stojącej. Wśród bogatej oferty marki Acerin znajdziesz również produkty przeciwdziałające grzybicy (ACERIN FUNGI Spray), do usuwania nagniotków i odcisków (ACERIN - płyn na odciski) oraz kosmetyki na nadmiernie pocące się stopy (ACERIN FOOT PROTECT).

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE