• Wysyłamy w 24 h
  • Darmowa dostawa od 219 zł
  • Skorzystaj z wyszukiwarki
Legalna apteka
  1. AFTA CLEAR
    (2 produkty)

AftaClear – wysokiej jakości preparaty na afty i owrzodzenia

Linia środków na afty Sunstar GUM AftaClear, dzięki unikalnej kombinacji składników zapewnia natychmiastową ulgę i przyspiesza gojenie aft. Afty i inne owrzodzenia pojawiające się na języku, dziąsłach, podniebieniu, wewnętrznej części policzków lub ust mogą znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, powodując silny ból jamy ustnej oraz dyskomfort podczas jedzenia i picia. Możesz przyspieszyć ich leczenie, stosując specjalistyczne środki na afty AftaClear, które łagodzą dolegliwości bólowe, tworząc na ranie nieprzenikalną warstwę ochronną, która wspomaga regenerację. Dodatkowo, nawilżenie zmienionych chorobowo miejsc w jamie ustnej, zapobiega tworzeniu się nowych podrażnień i ran oraz chroni przed nawrotem choroby. Produkty z serii AftaClear są odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Mogą być stosowane także w leczeniu niewielkich skaleczeń w jamie ustnej lub podrażnień spowodowanych przez aparaty ortodontyczne, protezy lub drobne oparzenia. Wypróbuj produkty Sunstar GUM z lini AftaClear - płyn do płukania oraz żel – kompleksowo przeciwdziałaj aftom, pleśniawkom i owrzodzeniom jamy ustnej! Produkty z serii AftaClear znajdziesz w ofercie Apteki Melissa.

Czym są afty i w jaki sposób produkty z serii Afta Clear je zwalczają?

Owrzodzenia jamy ustnej, znane również jako afty, są bolesnymi zmianami, które pojawiają się w różnych miejscach w jamie ustnej. Są okrągłe lub owalne i zazwyczaj białe, żółte lub szare z obrzmiałą czerwoną obwódką wokół krawędzi. Afty usuwają górną warstwę błony śluzowej jamy ustnej, co oznacza, że komórki nerwowe zostają odsłonięte. Żywność, napoje, powietrze i ślina mogą następnie podrażniać te odsłonięte zakończenia nerwowe, powodując jeszcze większy ból i spowalniając proces gojenia. Istnieje jednak sposób na skuteczne zwalczanie i przeciwdziałanie aftom oraz natychmiastową eliminację wywołanego przez nie bólu. Płyn do płukania jamy ustnej GUM AftaClear oraz Żel GUM AftaClear Gel tworzą barierę chroniącą ranę, ułatwiając gojenie i zapewniając ulgę w bólu, dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to tylko możliwe.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Skurczowych bólów brzucha z pewnością doświadczył każdy z nas. Mogą być oznaką zarówno lżejszych dolegliwości,...
CZYTAJ
Parcie na mocz i częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy) to charakterystyczne objawy zespołu pęcherza...
CZYTAJ
Niepłodność dotyka 10-15% populacji na świecie. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia zaliczyła to zaburzenie do grupy...
CZYTAJ