Akcesoria dziecięce i ciążowe AKUKU – bezpieczeństwo i użyteczność

AKUKU to marka zajmująca się produkcją artkułów przeznaczonych zarówno dla Najmłodszych, jaki i dla Ich Mam. Wspólną cechą wszystkich produktów marki, od podkładów higienicznych, aż po grzechotki, jest bezpieczeństwo i użyteczność. Marka szczyci się tym, że ich produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa; wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, a przy ich produkcji stosowane są nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. Wysoką jakość produktów AKUKU potwierdzają opinie konsumentów oraz przyznany im Znak Jakości KidZone. AKUKU nie skupia się jednak wyłącznie na praktyczności, marka w swoich projektach stawia na żywą kolorystkę i ciekawe wzornictwo. Akcesoria marki AKUKU pobudzają rozwój dzieci i pomagają odkrywać otaczający je świat. Zapewnij swojemu małemu odkrywcy, jak najlepszy zestaw akcesoriów do eksploracji świata! Sprawdź produkty marki AKUKU w ofercie Apteki Melissa.

Wkładki laktacyjne, grzechotko-gryzaki, miseczki z przyssawką – co jeszcze znajdziesz w ofercie AKUKU?

W gamie produktów marki kierowanych do kobiet znajdują się chłonne wkładki i muszle laktacyjne, także w wariancie bardzo cienkim; oraz majtki siateczkowe wielokrotnego użytku, stosowane w okresie połogu, oraz majtki poporodowe. Oferta produktów przeznaczonych dla dzieci obejmuje: zabawki w postaci grzechotek i gryzaków lub grzechotko-gryzaków o wymyślnych kształtach i kolorach, wykonane z bezpiecznych materiałów, mające na celu łagodzić ból ząbkowania; akcesoria obiadowe w postaci specjalistycznych, dostosowanych do potrzeb dziecka, kubeczków z przyssawkami i łyżeczek; a także zestawy kosmetyczne do pielęgnacji paznokci dziecka. AKUKU oferuje także różnego rodzaju podkłady higieniczne, przeznaczone do stosowania w trakcie przewijania niemowląt oraz jako zabezpieczenie materaca, zarówno w wersji jednorazowej, jak i w specjalnie podgumowanym wariancie do wielokrotnego korzystania.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-10-25

Izotretynoina - działanie, dawkowanie, skutki uboczne
Leki zawierające izotretynoinę, takie jak Aknenormin, Axotret, Curacne czy Izotek wskazane są do stosowania doustnego...

2021-10-22

Higiena jamy ustnej noworodka, niemowlęcia, dziecka - jak powinna wyglądać?
Każdy z nas wie, że higiena jamy ustnej - u dzieci czy dorosłych - jest...

2021-10-21

Fasolka szparagowa. Jakie są jej właściwości zdrowotne?
Fasolka szparagowa to warzywo pełne wielu cennych substancji. Rośnie ono w polskich warunkach klimatycznych, dlatego...