APAP EXTRA - skuteczne i mądre rozwiązanie w przypadku silnego bólu!

APAPA EXTRA jest lekiem, który dzięki połączeniu dwóch składników aktywnych - paracetamolu i kofeiny - eliminuje nawet silny ból. Paracetamol to sprawdzona substancja przeciwbólowa, a dodatek kofeiny wzmacnia działanie przeciwbólwe paracetamolu aż o 66%. APAP EXTRA skutecznie zwlacza bóle głowy, migrenowe bóle głowy, bóle zębów, gorączkę, nerwobóle, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne oraz objawy przeziębienia, w tym ból gardła. Może być przy tym przyjmowany na czczo, można go stosować przy alergii oraz  nadaje się nawet dla osób z nadciśnieniem tętniczym! Jeśli męczy Cię silny ból - sięgnij po APAP EXTRA! APAP EXTRA to mądre i skuteczne leczenie bólu, nawet tego o silnym natężeniu!

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-06-16

Szczotkowanie ciała na sucho, czyli prosta metoda na ujędrnienie skóry
Szczotkowanie ciała na sucho to coraz bardziej popularna metoda na ujędrnienie skóry na udach, brzuchu,...

2021-06-14

Zapalenie ścięgien i pochewek ścięgnistych - objawy, przyczyny, leczenie
Zapalenie ścięgien i pochewek ścięgnistych to jedna z tych dolegliwości, która dotyczy przede wszystkim osób...

2021-06-11

Krem z filtrem dla niemowląt i dzieci - jak go wybrać?
Krem przeciwsłoneczny dla dzieci to prawdziwy niezbędnik podczas wakacyjnych, rodzinnych wojaży, ale również na co...