1. Produkty w kategoriach
    (3 produkty)

APICOLD - wyroby medyczne dla zdrowia nosa, jamy ustnej i gardła

Apicold to gama wyrobów medycznych, które w sposób kompleksowy wspomagają walkę z nieprzyjemnymi objawami przeziębienia, alergii czy skarżących się na podrażnienia lub suchą błonę śluzową nosa. Produkty bazują na naturalnych składnikach, a ich skuteczność i bezpieczeństwo została potwierdzona licznymi testami i badaniami. Dzięki temu masz pewność, że wyroby medyczne będą pomocne w łagodzeniu suchego kaszlu, podrażnień jamy ustnej, bólu gardła, niedrożności lub nadmiernej suchości śluzówki nosa. Produkty mogą być stosowane zarówno przez dorosłe, jak i dzieci. Sprawdź bogaty asortyment wyrobów medycznych Apicold na naszej stronie apteka-melissa.pl i wybierz najlepszy dla siebie.

Apicold - dla dzieci i dorosłych

W ofercie marki znajdziesz Apicold spray do jamy ustnej. Produkt działa łagodząco na objawy zapalenia gardła oraz redukuje podrażnienia jamy ustnej. Apicord Propo to preparat w formie sprayu do nosa. Roztwór izotoniczny stworzony został z myślą o codziennej higienie błony śluzowej nosa i może być stosowany u dzieci powyżej 4. roku życia. Apicold spray wskazany jest do stosowania celem nawilżania i oczyszczania nosa w przypadku objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej czy przeziębienia. Wyrób medyczny w naturalny sposób normalizuje funkcjonowanie błony śluzowej nosa, a także działa wspomagająco na rozpuszczanie zalegającej wydzieliny i zanieczyszczeń, co przekłada się na łatwiejsze oddychanie. Apicold 1+ syrop z korzenia prawoślazu z dodatkiem miodu działa łagodząco na suchy kaszel i koi podrażnienia gardła. Apicold syrop może być stosowany u dzieci po ukończeniu 1. roku życia oraz u osób dorosłych.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia