Ava Rosacea - skuteczne rozwiązanie w walce z trądzikiem różowatym

Trądzik różowaty to przewlekła dermatologiczna choroba zapalna skóry, która objawia się charakterystycznym zaczerwienieniem policzków, nosa czy czoła, które spowodowane są m.in. nieprawidłową pracą i przepuszczalnością naczyń krwionośnych. Rumień zwykle pojawia się niespodziewanie, najczęściej wskutek reakcji emocjonalnej, po wysiłku fizycznym, spożyciu ostrych pokarmów czy nagłej zmiany temperatury. Przyczynami sprzyjającymi trądzikowi różowatemu mogą być także czynniki środowiskowe, takie jak: permanentny stres czy przyjmowanie niektórych leków. Nasilić objawy może również niewłaściwa pielęgnacja, dieta czy alkohol. W celu złagodzenia nieprzyjemnych dolegliwości warto postawić na odpowiednie kosmetyki. Te powinny zawierać składniki, które nie tylko pielęgnują skórę, ale i wyciszają objawy. Należą do nich Ava Rosacea, która została opracowana z myślą o osobach borykających się z trądzikiem różowatym. Produkty wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają krążenie, a także redukują rumień. Sprawdź kosmetyki na apteka-melissa.pl.

Ava Rosacea - zmniejsza rumień, przynosi ukojenie

Dlaczego warto wybrać produkty AVA? Trądzik różowaty może skutecznie obniżyć komfort i jakość życia. Dodatkowo, często rozszerzające się naczynka krwionośne mogą poszerzyć się trwale, co w konsekwencji doprowadzi do stale utrzymującego się rumienia. Aby temu zapobiec warto wprowadzić do swojej pielęgnacji AVA ROSACEA REPAIR - krem na dzień lub naprawczy na noc, AVA ROSACEA - serum do twarzy czy AVA ROSACEA - pianka do mycia twarzy. Formuły produktów zawierają m.in. hesperydynę, która poprawia stan naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność oraz redukuje stany zapalne. Kosmetyki wzbogacono także w łagodzący podrażnienia aloes, wąkrotkę azjatycką niwelującą zaczerwienienia i przeciwdziałająca rozwojowi trądzikowi, a także wzmacniający układ odpornościowy skóry beta glucan. Seria kosmetyków od AVA redukuje zaczerwienienia skóry, zmniejszenie uczucie jej pieczenia, ślady po trądziku różowatym czy łagodzi podrażnienia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia