1. Produkty w kategoriach
    (7 produkty)

Berimal – wsparcie dla organizmu w problemie podwyższonego cholesterolu

Obecnie wiele osób ma trudności z utrzymaniem prawidłowego poziomu cholesterolu, jest to pośrednim efektem ubocznym wysokiego rozwoju cywilizacyjnego. Szybkie tempo życia utrudnia prawidłowe odżywianie się i uprawianie aktywności fizycznej na co dzień, co znacząco wpływa na pogarszanie się stanu zdrowia organizmu. Stres, obciążenia genetyczne oraz zanieczyszczenie powietrza to czynniki, które dodatkowo wzmagają podnoszenie się poziomu złego cholesterolu. Nadmiar cholesterolu może odkładać się wewnątrz naczyń krwionośnych zaburzając przepływ krwi, wpływając na funkcjonowanie poszczególnych narządów i całego organizmu. Osoby zmagające się z wysokim cholesterolem powinny starać się włączać aktywność fizyczną do swojego codziennego funkcjonowania, zdrowo się odżywiać i regularnie monitorować swój stan zdrowia. Istotne dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu jest także stosowanie preparatów wspomagających. Berimal przeznaczony jest specjalnie dla osób, które chcą zadbać o prawidłowy poziom cholesterolu i poszukują naprawdę skutecznych rozwiązań naturalnych. Sprawdź produkty Biermal na stronie internetowej Apteki Melissa.

Jakie właściwości mają składniki preparatu Berimal?

Korzyści zdrowotne wynikające z zastosowania suplementu Berimal to zasługa wyjątkowego składu, będącego wynikiem odkryć ostatnich lat. Berimal to pierwszy w Polsce preparat zawierający unikalny składnik aktywny ActiBPF. Jest to składnik naturalnego pochodzenia, pozyskiwany z miąższu owoców Citrus bergamia Risso. Wyjątkowe połączenie pięciu związków bioaktywnych, o różnych właściwościach sprawia, że składniki ActiBPF współdziałają ze sobą. W ofercie Apteki Melissa dostępny jest także Berimal Forte o podwójnej dawce substancji aktywnej ActiBPF – 500 mg w jednej kapsułce, wzbogacony dodatkowo o witaminę C. Dla osób chcących wesprzeć metabolizm i utrzymać prawidłową wagę ciała, polecany jest natomiast Berimal Metabolizm. Na stronie Apteki Melissa dostępne są także produkty Berimal w wygodnych, ekonomicznych zestawach, po trzy opakowania.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia