1. BIOCARDINE OMEGA-3
    (0 produkty)

BioCardine Omega-3 – do postepowania dietetycznego w zaburzeniach funkcjonowania mózgu i serca

BioCardine® Omega-3 to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego zawierająca w składzie, chronione europejskim patentem, połączenie pełnowartościowych, naturalnie czystych i niewzbogaconych olejów z mięśni sardynek, sardeli i makreli poławianych w południowych rejonach Oceanu Spokojnego. Preparat przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w niedożywieniu organizmu człowieka wyższymi kwasami tłuszczowymi, do stosowania równolegle z leczeniem schizofrenii i depresji, choroby wieńcowej oraz chorób o podłożu zapalnym. Składniki zawarte BioCardine® Omega-3 są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, serca i układu krążenia, systemu przeciwzapalnego, a także do uzyskania genetyczno-fizjologicznej budowy i działania. Sprawdź ofertę BioCardine® Omega-3 na stronie internetowej Apteki Melissa.

BioCardine Omega-3 – jakie są właściwości preparatu?

Olej ten jest źródłem genetycznie i fizjologicznie niezbędnych organizmowi człowieka tłuszczów, a przede wszystkim wyższych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych EPA i DHA omega-3. W czasie różnego rodzaju zaburzeń i chorób zapotrzebowanie organizmu człowieka na ten rodzaj tłuszczów znacząco wzrasta. Jako jedyny olej rybi, BioCardine®Omega-3 poddano 25 wieloośrodkowym i wielokierunkowym badaniom naukowym u pacjentów, w tym u chorych z chorobą wieńcową, schizofrenią i depresją. Każde z nich wykazało, że organizm człowieka, otrzymujący kompozycję tłuszczów BioCardine®Omega-3, uruchamia wielokierunkowe autoregulacyjne procesy genetyczne i fizjologiczne. BioCardine®Omega-3 dostępny jest w formie płynnej, co ułatwia wchłanianie i umożliwia dawkowanie zgodne z genetyczno-fizjologicznym zapotrzebowaniem organizmu człowieka.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Każdy, kto jest fanem sagi o Harrym Potterze, może pamiętać, że w filmie „Harry Potter...
CZYTAJ
Skóra twarzy jest wyjątkowo wrażliwa i ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego jeśli zdecydujesz...
CZYTAJ
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia