• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 149 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 149 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Zamówienia telefoniczne
  1. BIODERMA HYDRABIO
    (10 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Bioderma Hydrabio - szybka pomoc dla suchej i odwodnionej skóry

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Niezależnie od tego, jaki typ skóry posiadasz, naskórek może w łatwy sposób ulec odwodnieniu. Sprzyja temu stres, spożywanie alkoholu, niedostateczna ilość wody, a także niekorzystne warunki klimatyczne, kosmetyki czy zanieczyszczenia środowiska. W efekcie zaburzone zostają naturalne procesy zachodzące w skórze, co stopniowo pozbawia ją naturalnej elastyczności, blasku czy witalności. Znacznie łatwiej ulega przesuszeniu czy podrażnieniom, a także staje się podatna na alergie, co jest skutkiem zaburzenia naturalnej warstwy hydrolipidowej naskórka. Aby umożliwić zatrzymanie niekorzystnych procesów oraz skutecznie nawilżyć i ujędrnić skórę, powstała Bioderma Hydrabio. Sprawdź produkty na stronie apteka-melissa.pl.

Bioderma Hydrabio - odzyskaj naturalną sprężystość i jędrność skóry!

Dermokosmetyki Bioderma Hydrabio zawierają opatentowany kompleks Aquagenium®. Aktywuje on naturalne mechanizmy nawilżające, a także umożliwia dłuższe zatrzymanie wody. Dzięki temu skóra odzyskuje swoją witalność, jędrność i blask. W ofercie znajdziesz cieszący się dużą popularnością Bioderma Hydrobio płyn micelarny, który został opracowany z myślą o odwodnionej skórze. Produkt jest w pełni kompatybilny z naskórkiem i dobrze oczyszcza z cerę z zabrudzeń oraz makijażu. W płynie znajdują się estry kwasów tłuszczowych, a także elementy składowe miceli, które swoją budową przypominają fosfolipidy błon komórkowych. Dzięki temu pomagają odbudować naturalną warstwę ochronną naskórka, a produkt jest dobrze tolerowany przez skórę. Warto zwrócić uwagę również na Bioderma Sensibio H2O oraz Bioderma Sebium H2O. Pierwszy sprawdzi się w przypadku skór wrażliwych i nadreaktywnych, natomiast drugi u cer trądzikowych, tłustych i mieszanych.

Krople do nosa są często stosowanym środkiem w łagodzeniu objawów kataru i zatkanego nosa. Niemniej...
CZYTAJ
Ząbkowanie u niemowląt to jedna z najbardziej niekomfortowych faz w życiu małego dziecka, która może...
CZYTAJ
Neutrofile, znane również jako neutrocyty, odgrywają kluczową rolę w naszym układzie odpornościowym, będąc pierwszą linią...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia