1. Produkty w kategoriach
    (3 produkty)

Blizan - nowoczesne leczenie i profilaktyka blizn!

Blizan to silikonowe, hipoalergiczne żele przeznaczone zarówno do zapobiegania, jak i leczenia blizn oraz śladów naskórnych różnego pochodzenia. Produkty sprawdzą się u kobiet po cesarskim cięciu, osób po operacjach chirurgicznych i plastycznych, a także dzieci - w przypadku nieszczęśliwego urazu, upadku czy oparzeniu. Blizan to również nowoczesna metoda leczenia bliznowców (keloidów), blizn przerostowych, jak również śladów po zabiegach terapii laserowej i potrądzikowych. Obecnie żele Blizan są rekomendowane przez dermatologów, jako jeden z najskuteczniejszych leków stosowanych w profilaktyce i leczeniu blizn. Produkty są bezzapachowe, przeźroczyste, nieklejące, łatwo rozprowadzają się na skórze i tworzą na jej powierzchni cienką niewidoczną warstwę. Nowoczesna technologia zastosowana w żelach sprawia, że Blizan zmiękcza i wygładza bliznę, a także hamuje procesy zapalne. Co więcej, zapewnia niezbędne warunki do prawidłowego leczenia blizn, dzięki czemu redukuje ślady na skórze. Blizan jest dobrze tolerowany i nie wywołuje działań niepożądanych. Jeżeli martwisz się potencjalnymi bliznami lub posiadasz takie na skórze, sprawdź Blizan na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Blizan - skuteczne leczenie blizn

Blizny mogą negatywnie wpłynąć na naszą samoocenę i poczucie atrakcyjności. Aby temu zapobiec, został opracowany Blizan. Efekty jego stosowania to widoczne zmiękczona, uelastyczniona i wygładzona blizna, która stopniowo ulega redukcji. Blizan żel, opinie jakie zgromadził na przestrzeni lat potwierdzają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych przez pacjentów produktów. Silikonowy żel znajdziesz na stronie również z łatwym w aplikacji aplikatorem w postaci kulki. Blizan roll-on pozwala wprowadzić i rozprowadzić produkt bezpośrednio na bliźnie, a także ją rozmasować. Dzięki temu składniki aktywne żelu mogą wniknąć nawet w głębokie warstwy naskórka i efektywnie zadziałać.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia