Soki dla dzieci Bobo Frut – mnóstwo zdrowia w małej butelce!

Soki owocowo-warzywne dla dzieci to doskonały sposób na wprowadzenie do diety maluchów wartościowych źródeł witamin, minerałów i mikroelementów, niezbędnych do ich prawidłowego i harmonijnego rozwoju. To również metoda na wdrożenie jednego z etapów rozszerzania diety oraz na zapoznanie pociechy z nowymi smakami – stopniowo, w kolorowej i łatwej do przyswojenia dla malucha formie płynnej. Zdrowe soki owocowe i soki warzywne dla dzieci są również dużym ułatwieniem dla rodziców – łatwo odmierzyć konkretną porcję, a szklane, wygodne butelki można bez problemu zabrać na spacer czy wycieczkę. Jeśli chcesz więc uzupełnić jadłospis swojej pociechy o wartościowe i zdrowe soczki dla dzieci, a jednocześnie nie masz czasu na ich samodzielne wyciskanie, zamów je w Aptece Melissa – szybko, wygodnie, z dostawą do domu!


Zdrowe soki dla dzieci – moc smaków, kolorów i witamin

W ofercie soków dla dzieci marki Bobo-Frut znajdziesz całą paletę smaków. Wśród składników, z których powstały te produkt, króluje oczywiście marchewka, bogata w witaminę A (wspierającą m.in. prawidłowy rozwój narządu wzroku, a także kondycję skóry). Oprócz tego zdrowe soki dla dzieci zawierają owoce i warzywa, będące skarbnicą witaminy C, takie jak jabłka, jagody czy aronia. Wśród różnych propozycji znajdziesz też soki i nektary z zawartością bananów (źródło potasu), brzoskwiń i moreli (wpływających na prawidłową pracę układu trawiennego), a także soki dla dzieci z dodatkiem dyni, malin, winogron, mango czy truskawek lub pomidorów (bogatych w likopen). Jesteśmy przekonani, że wśród tak szerokiego wachlarza rodzajów soków dla dzieci, każdy mały smakosz znajdzie swój ulubiony wariant! Warto również pamiętać, że soki owocowo-warzywne dla dzieci można podawać już od 4 miesiąca życia, choć w ofercie Bobo-Frut znajdują się również produkty dla starszych maluchów – do podawania od 5, 6 czy 8 miesiąca życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...

2021-09-17

Rodzaje, objawy i leczenie zapalenia wątroby
Wątroba to niezwykle ważny narząd w organizmie człowieka, a dodatkowo największy w ciele gruczoł. Jest...

2021-09-16

Glinka biała (kaolin). Jak działa na skórę?
Biała glinka, zwana także kaolinem, to jeden z najczęściej używanych składników w kosmetykach naturalnych, z...