Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. Cholinex
    (8 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Cholinex - niezawodny lek w bólu gardła

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Cholinex to pierwszy wybór wielu Polaków, u których pojawia się ból oraz stan zapalny jamy ustnej i gardła. Lek wykazuje się działaniem łagodzącym i kojącym na podrażnioną błonę śluzową. Redukuje obrzęk, zaczerwienienie oraz nieprzyjemne dolegliwości bólowe. Substancją czynną wykorzystywaną w pastylkach Cholinex jest salicylan choliny. To właśnie dzięki niemu lek działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i znieczulająco, co przynosi natychmiastowe ukojenie w bólu. Ponadto, zmniejsza przekrwienie błony śluzowej gardła oraz jamy ustnej i zwiększa wydzielanie śliny. Polecany jest także w przypadku antybiotykoterapii zakażeń gardła i jamy ustnej, które zostały wywołane przez drobnoustroje. Cholinex znajdziesz również w wersji dla dzieci, w postaci tabletek do ssania oraz formie lizaka. Sprawdź pełna ofertę marki na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Cholinex - natychmiastowa pomoc w stanach zapalnych błony śluzowej gardła i jamy ustnej

Wśród asortymentu marki znajdziesz kilka wariantów produktu m.in. Cholinex klasyczny, Cholinex SugarFree (bez cukru) czy Cholinex Intense. Ten ostatni to lek o intensywnym i natychmiastowym działaniu. Zawiera miejscowo znieczulający heksylorezorcynol oraz bakteriobójczy chlorek benzalkoniowy. Dzięki temu przynosi szybkie ukojenie w dolegliwościach bólowych oraz pomaga wyciszyć stan zapalny. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach smakowych: Blackberry oraz Honey&Lemon. W ofercie znajdziesz również Cholinex dla dzieci, który dostępny jest w postaci pastylek do ssania, a także w formie lizaka. Oba suplementy diety mają smak malin, co zachęci malucha do ich stosowania w przypadku uporczywego drapania, chrypki czy suchości gardła.

Zdrowe odżywianie stanowi klucz do zachowania zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Na szczęście świadomość żywieniowa...
CZYTAJ
Komary, meszki, pszczoły, osy – to tylko niektóre owady, na których ukąszenia są narażeni zwłaszcza...
CZYTAJ
Ulewanie u niemowlaka to częsta dolegliwość i chociaż zazwyczaj nie oznacza poważniejszych problemów ze zdrowiem,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia