• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
  1. COLLAFLEX
    (3 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Collaflex - sprawne stawy na długie lata!

Swobodne chodzenie, bieganie, zabawa, a także wykonywanie codziennych czynności i obowiązków jest zasługą prawidłowej pracy stawów. Jeśli są one w dobrej kondycji, to często zapominamy, jak ważne pełnią funkcje. Aby zapobiec ich uszkodzeniom i zachować je w zdrowiu przez możliwie jak najdłuższy czas, warto je systematycznie wspierać. Możesz to zrobić poprzez suplementację np. Collaflexem. Collaflex to suplementem diety, który pomaga utrzymać prawidłową kondycję stawów oraz kości. Jest pomocny zarówno w przypadku osób starszych, jak i aktywnie uprawiających sport. W swoim składzie suplement Collaflex zawiera 3 najważniejsze składniki tkanki chrzęstnej. Jednym z nich jest kolagen typu II, białko odporne na rozciąganie i stanowiące główny składnik chrząstek i ścięgien; odpowiada również za utrzymanie odpowiedniej elastyczności skóry. Kolejnym ważnym składnikiem jest kwas hialuronowy, który jest odpowiedzialny za właściwe nawilżenie, sprężystość oraz elastyczność tkanki łącznej. Trzecim jest chondroityna, związek zwiększający produkcję mazi stawowej, tworzenie nowej chrząstki, a także zapobiegający chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Kolagen na stawy - naturalne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania stawów

Jak wybrać najmocniejszy kolagen na stawy? Warto postawić przede wszystkim na produkt, który działa wielopłaszczyznowo. Taki nie tylko wzmocni kości i stawy, ale i zapewni odpowiednie nawilżenie oraz elastyczność chrząstki. Jednym z takich produktów jest Collaflex, suplement diety zawierający aż 3 substancje, które korzystnie wpływają na kondycję i sprawną pracę stawów. Szukasz kolagenu dla sportowców? W tym zadaniu również sprawdzi się Collaflex, który dzięki zawartości siarczanu chondroityny zapobiega zniszczeniu szkieletu, a także pomaga zregenerować się uszkodzonej tkance kostnej. Substancja ta jest również ważna dla wsparcia układu kostnego osób starszych. Jej niedobór jest jedną z głównych przyczyn choroby zwyrodnieniowej stawów.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia