1. Produkty w kategoriach
    (2 produkty)

Conceive - dla par starających się o dziecko!

Conceive Plus™ jest przyjaznym dla plemników lubrykantem opracowanym przez ekspertów, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny. Większość preparatów nawilżających dostępnych w sklepach może wykazywać się właściwościami plemnikobójczymi, czyli negatywnie wpływać na ich ruchliwość czy żywotność. Co więcej, może je również cechować nieotymalne pH, osmolarność oraz różne dodatki mające niekorzystny wpływ na jakość nasienia. Conceive Plus™ jest nie tylko bezpieczny dla plemników, ale również współgra z kobiecym pH, dzięki czemu skutecznie naśladuje płodny śluz kobiety. Ponadto, pozytywnie oddziałuje na nasienie, zwiększa ruchliwość plemników oraz wydłuża ich żywotność, dlatego jest polecany dla par starających się o dziecko. Jeżeli planujesz założenie rodziny i stoisz przed wyborem preparatu nawilżającego, sięgnij po Conceive Plus! Apteka Melissa posiada w swojej ofercie produkt marki. Sprawdź sam na apteka-melissa.pl.

Conceive - nawilżający lubrykant zwiększający szansę na zapłodnienie

Lubrykant Conceive został zaprojektowany z myślą o parach starających się o dziecko. Produkt nie tylko pomaga złagodzić suchość pochwy, dzięki czemu zwiększa przyjemność podczas współżycia, ale i pozytywnie wpływa na ruchliwość plemników, szybkość dotarcia ich do jajeczka oraz wydłuża żywotność. Co więcej, lubrykant został zaprojektowany w taki sposób, aby zmaksymalizować ilość płynu, który jest niezbędny do zapłodnienia. Produkt za sprawą optymalnego pH, które jest zgodne z kobiecym, naśladuje płodny śluz, a także tworzy przyjazne środowisko dla plemników. Dzięki temu zwiększa szansę na zapłodnienie. Produkt należy nałożyć w okolicy narządów płciowych przed lub w trakcie stosunku. Wyrób medyczny nadaje się do codziennego użytku przez obojga partnerów.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia