1. COREGA
    (8 produkty)

Corega – kremy mocujące do protez – dla pełnego dopasowania i komfortu

Nikt z nas nie planuje, że będzie nosił protezę. Korzystanie z niej to zwykle konieczność, która może dotknąć osoby w różnym wieku. Noszenie protezy zębowej to normalna część dojrzałego życia i ważne jest, by to zaakceptować i cieszyć się życiem – bez poczucia wstydu. Noszenie protezy wcale nie oznacza konieczności rezygnowania z niektórych dawnych przyjemności i aktywności, nie wiąże się też z utratą atrakcyjnego wyglądu. Corega to ekspert w dziedzinie protez, który pomoże Ci przejść przez proces adaptacji do noszenia protezy, czyniąc go możliwie jak najmniej uciążliwym. Większość osób na początku swojej przygody z protezą obawia się, że będzie ona źle dopasowana i przesunie się, co wywoła dyskomfort w towarzystwie. To absolutnie normalne, że podczas noszenia protezy, przez jakiś czas możesz mieć wątpliwości związane z codziennymi czynnościami, takimi jak jedzenie, kichanie czy śmiech na całe gardło. Szybko jednak przekonasz się, że dobrze dopasowana i umocowana proteza to klucz do sukcesu i pełni satysfakcji z jej użytkowania. Krem mocujący pomaga utrzymać protezę dokładnie w tym miejscu, w którym powinna się ona znajdować oraz zapobiega przedostawaniu się pod nią drobinek jedzenia. Używanie kremu mocującego do protez znacznie zwiększa komfort jej noszenia, pozwalając na codzienne funkcjonowanie bez ograniczeń. Znajdź najlepszy dla Twoich potrzeb krem mocujący do protez Corega i zobacz jak proteza staje się naturalną częścią Ciebie! Sprawdź ofertę kremów mocujących do protez Corega na stronie internetowej Apteki Melissa.

Comfort, Max osłona czy Ochrona Dziąseł – wybierz krem do protez, który odpowiada Twoim oczekiwaniom

Jeżeli podczas noszenia protezy chcesz czuć się pewnie i komfortowo, częściej się uśmiechać i bez skrepowania jeść w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wypróbuj jeden z kremów mocujących Corega. W ofercie Corega znajdziesz kremy do protez o różnych walorach smakowych, super mocne oraz wzbogacone o inne, dodatkowe właściwości. Krem mocujący do protez COREGA OCHRONA DZIĄSEŁ nie tylko zapewnia stabilne umocowanie każdej protezy, ale także skutecznie chroni dziąsła przed otarciami oraz zmniejsza ryzyko ich podrażnienia. Krem mocujący do protez COREGA MAX OSŁONA – dzięki specjalnemu precyzyjnemu aplikatorowi oraz innowacyjnej formule zapewnia dodatkowe uszczelnienie i w pełni chroni przed przedostawaniem się drobinek jedzenia pod płytkę protezy. Krem mocujący do protez COREGA COMFORT, natomiast, dzięki innowacyjnej technologii ADAPTAGRIP, umożliwia jeszcze silniejsze i bardziej komfortowe mocowanie protezy, działa natychmiastowo, zapewniając dziąsłom całodzienną warstwę amortyzującą oraz osłonę przed naciskiem, otarciami i podrażnieniami.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Każdy, kto jest fanem sagi o Harrym Potterze, może pamiętać, że w filmie „Harry Potter...
CZYTAJ
Skóra twarzy jest wyjątkowo wrażliwa i ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego jeśli zdecydujesz...
CZYTAJ
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia