Cutishelp – emolienty na bazie oleju konopnego

W ofercie Cutishelp znajdziemy produkty lecznicze oparte na ziołowym, naturalnym składzie. Wszystkie preparaty oparte są na przebadanych składnikach, które pomagają ukoić lub całkowicie zniwelować podrażnienie skóry. Dodatkowo Cutishelp intensywnie nawilżają nawet odwodnioną skórę. Przy okazji łagodzą nieprzyjemne napięcie. Wszystkie produkty dostarczają komórkom warstwy rozrodczej skóry niezbędnych substancji odżywczych, które zapewniają im właściwy rozwój i prawidłowe funkcjonowanie. Cutishelp idealnie sprawdza się w pomocy przy różnych defektach kosmetycznych. Działa kojąco, zmniejszając napięcia i podrażnienia skóry, silnie regenerująco, antybakteryjnie i antyoksydacyjnie. Jeśli masz problemy skórne, zapoznaj się z bogatą ofertą produktową Cutishelp. 

DANE ADRESOWE

Apteka Melissa
Pomorska 77
90-224 Łódź
tel: 500660977
email: info@apteka-melissa.pl

KONTO

Pekao SA (Łódź)
Nr konta: 68 1240 3031 1111 0010 2859 5266
WYSYŁKA PŁATNOŚĆ

Przesyłki do Państwa realizowane są za pomącą firm: DPD, Poczty Polskiej. Szczegółowy cennik kosztów dostawy znajdziecie Państwo w zakładce WYSYŁKA I ZWROTY.

Płatności za zamówiony towar w naszej aptece możecie dokonać Państwo tradycyjnym przelewem na konto bankowe podane na naszej stronie lub za pomocą systemu płatności PayU.
Nie znalazłem produktu

Poleć aptekę znajomemu
Created by dotandspot.pl