1. Produkty w kategoriach

Żel do dezynfekcji rąk DezziMed – skuteczność działania i delikatność dla skóry

Mycie i dezynfekcja rąk są najważniejszymi czynnościami w zapobieganiu zakażeniom. Zabiegi higieniczne rąk redukują znacznie ryzyko przeniesienia mikroorganizmów patogennych, co ma olbrzymie znaczenie w takich miejscach ja placówki służby zdrowia, ale również zakłady przetwórstwa spożywczego, kuchnie i restauracje. Obecnie dezynfekcja rąk stała się zabiegiem powszechnym i niezbędnym dla bezpiecznego funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Preparaty do dezynfekcji rąk znajdziemy w galeriach handlowych, supermarketach, miejscach pracy, a także w większości domów. Dzięki środkom dezynfekującym możliwe jest usunięcie grzybów, bakterii, wirusów i pasożytów obecnych zarówno na skórze, jak i na przedmiotach. DezziMed Gel od WSN to żel do dezynfekcji rąk, przeznaczony do stosowania powszechnego, jak i profesjonalnego w placówkach medycznych, oświatowych, czy gabinetach kosmetycznych. Wyrób medyczny DezziMed jest delikatny w działaniu, nie powoduje podrażnień oraz wysuszenia skóry. Produkt zawiera w swoim składzie humektanty, które dzięki swoim właściwościom higroskopijnym, zatrzymują wodę w naskórku, nawilżając skórę. Sprawdź DezziMed na stronie internetowej Apteki Melissa.

Jakie są właściwości żelu – DezziMed?

DezziMed to żel do higienicznej dezynfekcji rąk o subtelnym aromacie, wykazujący działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, zawierający w swoim składzie: 77% alkoholu, aloe vera, pantenol oraz witaminę E. Pantenol oraz sok z aloesu nawilżają skórę i łagodzą podrażnienia. Witamina E, będąca naturalnym przeciwutleniaczem, działa ochronnie i regenerująco na lipidy międzykomórkowe naskórka. Dwutorowe działanie ochronno-biobójcze substancji aktywnych i pomocniczych produktu wspomaga odbudowę funkcji barierowych skóry, po zastosowaniu wysokoprocentowego alkoholu etylowego. Produkt posiada delikatny zapach, który idealnie komponuje się za równo dla użytku profesjonalnego w szpitalach jak i powszechnego w życiu codziennym. DezziMed po zastosowaniu nie wymaga spłukiwania czy wycierania.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia