DUCRAY DEXYANE - kosmetyki dla suchej i atopowej skóry.

Wszystkie produkty marki DUCRAY są opracowane i produkowane zgodnie z Kartą rozwoju i bezpieczeństwa, która jest gwarancją ich skuteczności i niezmiennie wysokiej jakości. Karta gwarantuje też lekarzom, farmaceutom oraz konsumentom, że produkty są dobrze tolerowane przez organizm ludzki. Składniki aktywne produktów DUCRAY są dobierane przy współpracy naukowców, na podstawie szczegółowych analiz fizjologicznych i biologicznych mechanizmów ich działania. Przechodzą one fazę testów pod kątem istotnych dla kosmetyków cech lub w porównaniu z preparatami odniesienia. Ma to na celu zagwarantowanie jak najwyższego bezpieczeństwa i tolerancji produktów. Seria DEXYANE marki DUCRAY dedykowana jest osobom zmagającym się ze skórą suchą, bardzo suchą i wykazującą tendencje do atopii. W przypadku gdy skóra jest bardzo sucha, wywołuje uczucia podrażnienia lub swędzenia dobrze jest sięgnąć po wybrany produkt z serii DUCRAY DEXYANE. INNOWACJA DUCRAY: dexyane "korneoterapia - naskórkowa terapia" pomaga regenerować zmienioną barierę skóry:
- przywraca funkcje bariery naskórkowej: Hydroxydecine zwiększa nawilżenie skóry poprzez stymulowanie syntezy filagryny;
- łagodzi podrażnienia i ogranicza drapanie. Produkty z serii DUCRAY DEXYANE łagodzą podrażnienia wynikające z suchości, odżywiają i regenerują skórę, zapewniając jej doskonałą równowagę nawilżenia i odżywienia. Delikatnie oczyszczają, chroniąc ją przed wysuszeniem i łagodząc podrażnienia. Skóra szybko i trwale odzyskuje miękkość, elastyczność, a Ty poczucie komfortu. Produkty te nie zawierają substancji zapachowych ani parabenów dzięki czemu są hipoalergiczne. W Aptece Melissa znajdziesz szeroki wachlarz produktów z serii DUCRAY DEXYANE, w tym np. emolienty balsamy przeciw drapaniu, kremy przeciw drapaniu, kremy kojąco-regenerujące czy ultra-bogaty żel oczyszczający!

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2020-10-23

Preparaty na wzmocnienie organizmu dla wegetarian – co powinny zawierać?
Mięso ssaków i ryb jest dla ludzkiego organizmu cennym źródłem różnych substancji odżywczych: w tym...

2020-10-22

Preparaty na wzmocnienie organizmu – co powinny zawierać?
Jesień, zima oraz następująca po nich wczesna wiosna to czas, w którym zdecydowanie wzrasta ryzyko...

2020-10-19

7 sposobów na odporność jesienią i zimą
Sprawność mechanizmów obronnych naszego organizmu zależy w ogromnym stopniu od czynników, na które możemy wpływać:...