1. Produkty w kategoriach
    (1 produkty)

DulcoSoft Junior – skuteczny i bezpieczny środek na zaparcia dla Twojego dziecka

Zaparcia są bardzo powszechną dolegliwością wieku dziecięcego. Najczęściej dotykają dzieci, które wciąż uczą się kontroli wypróżnień. Zdecydowana większość przypadków zatwardzenia nie świadczy o żadnej chorobie, ale ma charakter czynnościowy, co nie przesądza jednak o braku konieczności leczenia. Czynnikami najczęściej powodującymi zaparcia u dzieci są: aspekty psychologiczne, do których zalicza się celowe wstrzymywanie wypróżnień przez dziecko, powodowane przez stres; nieprawidłowa dieta - zawierająca zbyt mała ilość błonnika; a także alergie pokarmowe. Nauczenie się rozpoznawania zaparcia u dzieci poprzez obserwowanie objawów i szukanie przyczyn, może pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania i dobraniu odpowiedniego środka, który pomoże pozbyć się tej dolegliwości. DulcoSoft Junior to bezpieczny dla delikatnego układu pokarmowego dziecka preparat, który w skuteczny sposób pozwoli Ci pozbyć się problemu zaparć!

Jakie działanie ma DulcoSoft Junior?

DulcoSoft Junior to roztwór doustny o neutralnym smaku przeznaczony do rozpuszczania w dowolnym napoju. Płyn łagodzi zaparcia, poprawia komfort wypróżnień i reguluje pracę jelit. Wykazuje osmotyczne działanie przeczyszczające, a jego głównym składnikiem jest makrogol 4000. Ma on strukturę liniową, wiąże wodę i nie wchłania się w przewodzie pokarmowym. Jego mechanizm działania związany jest z aktywnością osmotyczną, co powoduje napływ wody do jelita i upłynnienie bądź rozluźnienie mas kałowych. Syrop nie zawiera cukru ani glutenu. Wywiera swe działanie w sposób czysto fizyczny: nie jest wchłaniany przez organizm i ulega wydaleniu wraz z kałem w niezmienionej postaci. Jego skuteczność nie maleje przy dłuższym stosowaniu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia