1. DULCOSOFT
    (4 produkty)

DulcoSoft – skuteczny i delikatny dla jelit – środek na zaparcia

Zaparcia są częstym problemem, który może być powodowany przez takie czynniki jak: nieodpowiednia dieta, brak ruchu, przyjmowanie zbyt małej ilości płynów, stres, podróże, zmiany hormonalne, ciąża. Nauczenie się rozpoznawania zaparcia poprzez zrozumienie jego objawów i przyczyn może pomóc w lepszym interpretowaniu sygnałów wysyłanych przez organizm, aby możliwe było dobranie odpowiedniego środka, który pomoże pozbyć się tej dolegliwości. Stosowania naturalnych środków jak produkty zawierające błonnik, często może okazać się nie dość skutecznym rozwiązaniem w walce z zaparciami. W przypadku niektórych roślinnych produktów ich skuteczność́ może opierać się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Jeśli chcesz cieszyć się codziennym funkcjonowaniem bez zaparć, w każdych warunkach, zamiast spędzać czas w toalecie lub pokoju hotelowym na testowaniu domowych sposobów i produktów pochodzenia naturalnego, zastosuj wyroby farmaceutyczne o pewnym i niezawodnym działaniu. DulcoSoft to bezpieczny preparat, który w przewidywalny i nieinwazyjny sposób pozwoli Ci pozbyć się problemu zaparć! Sprawdź ofertę DulcoSoft na stronie internetowej Apteki Melissa.

Jakie działanie ma wyrób medyczny DulcoSoft?

Wyrób medyczny DulcoSoft to środek o działaniu przeczyszczającym w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie, syropu lub płynu. Dulcosoft łagodzi zaparcia, poprawia komfort wypróżnień i reguluje pracę jelit. Wykazuje osmotyczne działanie przeczyszczające, a jego głównym składnikiem jest makrogol 4000. Za sprawą wysokiej zdolności wiązania wody działa on jako jej nośnik i bezpośrednio transportuje ją do okrężnicy. Wyrób medyczny DulcoSoft działa w sposób czysto fizyczny: nie jest wchłaniany przez organizm i ulega wydaleniu wraz z kałem w niezmienionej postaci. DulcoSoft dostępny jest także w wersji Junior, w formie płynu, przeznaczonej do stosowania u dzieci powyżej 2. roku życia. Syrop nie zawiera cukru ani glutenu, a jego skuteczność nie maleje przy dłuższym stosowaniu. Nadaje się do bezpiecznego stosowania u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, u osób chorych na cukrzycę czy pacjentów stosujących dietę niskosodową.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Każdy, kto jest fanem sagi o Harrym Potterze, może pamiętać, że w filmie „Harry Potter...
CZYTAJ
Skóra twarzy jest wyjątkowo wrażliwa i ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego jeśli zdecydujesz...
CZYTAJ
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia