1. ETIAXIL
    (0 produkty)

Etiaxil – na problemy z nadmierną potliwością

Cierpisz z powodu nadmiernej potliwości? Czujesz się skrępowany mokrymi plamami pod pachami? A może wstydzisz się nieprzyjemnego zapachu? Rozwiązaniem Twoich problemów mogą się okazać produkty oferowane przez markę Etiaxil. Etiaxil to gama antyperspirantów, które zostały opracowane z myślą o osobach zmagających się z nadmierną potliwością. Produkty są łatwe w aplikacji i gwarantują nawet 7 dni bez kłopotliwej dolegliwości. Zadaniem Etiaxilu jest przede wszystkim ograniczenie, nadmiernie pracujących kanaliki potowych i tym samym zredukowanie ilości wydzielanego potu. Produkty, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań działają całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nie tylko przynoszą zmniejszenie nadprodukcji potu, ale i redukują nieprzyjemne zapachy. Sprawdzą się dla osób ze skórą wrażliwą i podatną na podrażnienia. Sprawdź ofertę marki Etiaxil na apteka-melissa.pl.

Etiaxil - wygraj z potem i nieprzyjemnym zapachem!


Jednym z produktów, po który sięgają osoby zmagające się z nadmierną potliwością jest Etiaxil. Rodzaje jakie znajdziesz w naszej ofercie to Etiaxil Comfort oraz Etiaxil Strong. Pierwszy to zaawansowany regulator pocenia w formie antyperspirantu roll-on. Produkt został opracowany, aby zapewniać skórze długotrwały komfort oraz pielęgnację. Nowoczesna formuła gwarantuje wysoką redukcję potu oraz odznacza się wydłużonym działaniem. Antyperspirant jest dobrze tolerowany przez skóry wrażliwe oraz na dłużej utrzymuje pachy w suchości. Etiaxil Strong to najsilniejsza formuła, która została stworzona dla osób z dokuczliwym nadmiernym poceniem. Produkt przeznaczony dla skóry normalnej.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia