1. Produkty w kategoriach
    (1 produkty)

Eye Q – suplementy diety wspierające pracę mózgu i zdolność koncentracji

Eye Q to suplementy diety, które zostały opracowane dla dzieci od 3. roku życia, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami koncentracji, brakiem możliwości skupienia uwagi przez dłuższy czas, opóźnionym rozwojem mowy czy trudnościami polegającymi na problemach z pisaniem lub czytaniem. Produkty są bezpieczne również dla osób z nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń w spektrum autyzmu. Eye Q dostarczają kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA oraz omega-6 GLA bezpośrednio do organizmu. To specjalna kombinacja oleju z ryb morskich o wysokiej zawartości kwasu omega-3 EPA i oleju z wiesiołka wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie oczu i mózgu. Co istotne, produkty marki nie zawierają środków konserwujących, sztucznych barwników i aromatów, jak również kwasu cytrynowego czy glutenu. Sprawdź Eye Q na stronie apteka-melissa.pl.


Eye Q - suplementy z omega-3 i omega-6 w formie płynu i kapsułek do żucia


Inspiracją dla powstania produktów Eye Q była praca naukowa profesora Davida Horrobina. Badacz wierzył, że wiele schorzeń i problemów organizmu jest ściśle związanych z brakiem odpowiednio zbilansowanej kompozycji kwasów tłuszczowych. To właśnie m.in. omega-3 i omega-6 odpowiadają za prawidłową i efektywną pracę mózgu. Aby uzupełnić dietę w te drogocenne składniki, opracowano gamę produktów Eye Q. Suplementy diety dostępne są w formie łatwego w podaniu płynu lub kapsułek do żucia o smaku truskawkowym. Produkty marki uzyskały rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych. Polecane są do stosowania u dzieci i młodzieży z opóźnionym rozwojem mowy, z problemami ze skupieniem uwagi czy nadpobudliwością. Produkty sprawdzają się również w przypadku trudności z nauką, ADHD czy niektórych objawów autyzmu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia