1. Produkty w kategoriach
    (5 produkty)

Fervex – kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy w formie gorącego napoju

Sezon jesienno-zimowy to czas zwiększonej zachorowalności na przeziębienia i grypę. Wystarczy kilka nie do końca dobrze przespanych nocy, większy stres i niewłaściwa dieta, żeby spadła odporność organizmu. Wówczas staje się on podatny na ataki drobnoustrojów i wirusów, w tym odpowiedzialnych za to, że rozwija się infekcja. Wahania temperatur i inne niekorzystne warunki pogodowe, jak opady atmosferyczne i wiatr dodatkowo sprzyjają zachorowaniu. Grypa jest wirusową chorobą, która nieleczona może prowadzić do poważnych powikłań takich jak zapalenie płuc, zapalenie zatok, mięśnia sercowego itp. Leczenie grypy nie należy do skomplikowanych, zwykle jest ona leczona objawowo – to znaczy stosowane są leki łagodzące poszczególne dolegliwości. W przypadku wysokiej gorączki podawany jest lek przeciwgorączkowy, przy bólach mięśniowych, bólu głowy – leki przeciwbólowe, a w razie potrzeby również leki przeciwkaszlowe. Podobnie jest z przeziębieniem, dolegliwości związane ze stanem zapalnym górnych dróg oddechowych i ogólnym złym samopoczuciem leczy się zazwyczaj objawowo. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów łagodzących objawy grypy i przeziębienia. W wypadku szerokiej gamy objawów chorobowych, jak: gorączka, ból głowy, katar, kichanie, ból gardła i bóle mięśni, warto zdecydować się na jeden preparat wieloskładnikowy i wielozadaniowy, który pozwoli kompleksowo zwalczyć wszystkie dolegliwości chorobowe. Fervex oferuje łatwe do przyrządzenia, leki w saszetkach o kompleksowym i szybkim działaniu. Leki Fervex mają za zadanie łagodzić pierwsze objawy grypy lub przeziębienia, działają rozgrzewająco, poprawiają ogólne samopoczucie i zmniejszają gorączkę. Sprawdź ofertę preparatów na grypę i przeziębienie – Fervex na stronie internetowej Apteki Melissa.

Parcetamol, feniramina, witamina C – moc składników aktywnych Fervex!

Fervex to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu, o smaku cytrynowym lub malinowym. Dzięki unikalnej formule, Fervex zwalcza gorączkę, ból głowy, ból gardła, ból mięśni, katar, kichanie i łzawienie oczu, szybko rozgrzewa i dodatkowo wspomaga organizm w walce z chorobą. Fervex opiera swoje działanie na mocy trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy. Paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom, jak: bóle głowy, bóle gardła i bóle mięśni. Feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa, hamuje odruch kichania oraz łzawienie oczu. Witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia i wspomaga szybszą regenerację organizmu. Fervex dostępny jest także w wersji bez zawartości cukru – Fervex D, odpowiedniej dla diabetyków; oraz Fervex Junior – przeznaczonej do stosowania przez dzieci od 6. roku życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia