Hair Volume – naturalny suplement diety wspomagający kondycje włosów, skóry i paznokci

Marka New Nordic od ponad 30 lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości suplementy diety wzmacniające witalność, poprawiające urodę i pozwalające zminimalizować problemy zdrowotne związane z wiekiem. Produkty New Nordic rozpoznasz po opakowaniach sygnowanych srebrnym drzewkiem, które jest uniwersalnym symbolem życia, wiecznej odnowy i nieśmiertelności. Sekretem innowacyjnych receptur roślinnych New Nordic jest dostarczanie komórkom ciała skondensowanych kompozycji starannie dobranych składników odżywczych i pobudzanie organizmu do jak najlepszego działania. New Nordic realizuje stały program analiz w celu opracowania nowych rozwiązań w produkcji swoich wyrobów. Marka jest zaangażowana w przełomowe badania w dziedzinie mikrobiomu roślinnego i ludzkiego, oraz interakcji między nimi. Aspiracją marki jest ciągłe odkrywanie nowych sposobów na wspomaganie działania komórek ludzkiego ciała, aby jak najdłużej utrzymywać ich aktywność, co umożliwi ludziom pełne czerpanie radości życia na dłużej. Proces powstawania odżywczych preparatów New Nordic jest starannie kontrolowany krok po kroku, od pozyskiwania składników, przez przetworzenie, po produkt końcowy, oferowany konsumentowi w aptece. Składniki wykorzystywane w produkcji suplementów diety New Nordic sprowadzane są z tych zakątków świata, w których występują najlepsze warunki do ich uprawy. Wyciągi roślinne pozyskiwane i przetwarzane są z największą dbałością o zachowanie wszystkich naturalnych właściwości odżywczych. Świeżo zebrane zioła są starannie selekcjonowane, suszone i ekstrahowane – taka metoda obróbki surowca znacząco wpływa na skuteczne działanie wyrobów marki. Liczba zadowolonych osób, doświadczających korzyści ze stosowania suplementów skandynawskiej firmy New Nordic, z każdym dniem, wzrasta. Oryginalny szwedzki suplement Hair Volume od New Nordic to suplement diety w formie żelek, którego naturalne składniki w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy kondycji włosów. Wyprodukowany w Szwecji innowacyjny preparat Hair Volume przyczynia się do odżywienia komórki włosów, wsparcia wzrostu, a także zapobiega ich wypadaniu i pomaga zwiększyć objętość. Suplement diety Hair Volume w ciągu ostatnich kilku lat stał się nieodzowną częścią codziennej rutyny zarówno kobiet jak i mężczyzn na całym świecie. Sprawdź ofertę suplementów diety Hair Volume od New Nordic na stronie internetowej Apteki Melissa.

Proso, skrzyp polny, miedź – jakie właściwości mają składniki zawarte w Hair Volume?

Hair Volume Żelki to suplement wskazany w celu uzupełnienia diety o składniki wspomagające zachowanie zdrowych i mocnych włosów, a także dobrej kondycji skóry i paznokci. Żelki dostarczają składniki odżywcze do skóry i do mieszków włosowych, gdzie rozwijają się nowe komórki tworzące włosy. Na recepturę suplementu diety Hair Volume składa się moc wielu naturalnych i korzystnie działających składników. Formuła zawiera: ekstrakty z jabłoni, skrzypu polnego i prosa, a także procyjanidyny B2, biotynę, kwas pantotenowy, cynk oraz miedź. Ekstrakt z owoców jabłka zawarty w żelkach jest otrzymywany w procesie naturalnego selekcjonowania i przetwarzania świeżych jabłek. Ekstrakt z jabłka działa antyoksydacyjnie i przeciwutleniająco, głównie za sprawą związków fenolowych i witaminy C wymiatających wolne rodniki. Chroni komórki skóry i pobudza odnowę naskórka. Ma także działanie nawilżające włosy. Natomiast działanie skrzypu polnego sprawia, że włosy są zregenerowane, odżywione, lepiej się układają, a także są mniej skore do wypadania. Proso, z uwagi na zawartość krzemu i siarki, korzystnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Biotyna hamuje wzmożone wypadanie i stymuluje włosy do wzrostu, dzięki czemu pomaga odzyskać ich dawną gęstość. Cynk kontroluje metabolizm aminokwasów, dzięki którym powstają włosy, wpływa na tworzenie keratyny – białka, które stanowi główny budulec włosa, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Miedź bierze udział w procesie wytwarzania barwnika skóry, czyli melaniny, wpływając tym samym na zachowanie mocnego, nasyconego i zdrowego kolorytu włosów.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia