1. HERBAYA
    (0 produkty)

Herbaya - roślinne suplementy diety

Herbaya to linia suplementów diety opracowanych z myślą o wsparciu zdrowia i dobrego samopoczucia. W każdej kapsułce znajduje się czysta esencja natury w postaci wyciągów i ekstraktów roślinnych. Formuły produktów opracowywane są z niezwykłą starannością przez ekspertów i naukowców. Dzięki ich zaangażowanej pracy, każdy składnik zanim trafi do suplementu jest poddawany wnikliwej analizie oraz licznym badaniom i testom pod względem efektywności i bezpieczeństwa. Co więcej, rośliny pozyskiwane do produkcji kapsułek zbierane są w określonym momencie ich wzrostu oraz o odpowiedniej porze roku - przekłada się to na ich wysoką jakość i skuteczne działanie. Suplementy diety takie jak Herbaya to preparaty roślinne bazujące wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu charakteryzują się jak najbardziej przyjazną i przyswajalną formą. Otoczki kapsułek również przygotowane są ze składników roślinnych, dlatego też są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Co więcej, produkty są wolne od laktozy i glutenu. Sprawdź ofertę na apteka-melissa.pl.

Herbaya - natura zamknięta w kapsułkach!

Herbaya to moc natury o jak najlepszej formie i łatwej przyswajalności, która zamknięta została w roślinnej kapsułce. W ofercie marki znajdziesz m.in. Herbaya czosnek, który wspomaga naturalną ochronę przed drobnoustrojami i szkodliwymi mikroorganizmami, takimi jak: bakterie i grzyby. Ponadto, produkt dodatkowo sprzyja utrzymaniu serca w dobrej kondycji oraz wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu lipidów, cukrów, cholesterolu i homocysteiny we krwi. Chętnie wybieranym przez klientów suplementem jest także Herbaya Ginkgo biloba. Produkt zawiera ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, który ceniony jest m.in. za takie właściwości jak: wsparcie pamięci, słuchu, jasności myślenia czy utrzymanie funkcji poznawczych. Suplement pozytywnie wpływa również na pracę mózgu oraz zabezpiecza komórki przed stresem oksydacyjnym.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia