• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
  1. Hitaxa
    (5 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Hitaxa - lek przynoszący ulgę w alergii

Jak co roku wiosną męczy Cię kichanie i uciążliwy katar sienny? Masz zaczerwienione i łzawiące oczy z powodu pylących drzew? A może dokucza Ci świąd skóry lub podniebienia? Pomocny w rozwiązaniu Twoich problemów może okazać się Hitaxa Fast, lek przeciwalergiczny łagodzący nieprzyjemne objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, podrażnieniem oczu czy pokrzywką na skórze. Produkt jest chętnie wybierany również dlatego, że nie wywołuje uczucia senności. Dzięki kompleksowemu działaniu, pozwala powrócić do codziennych czynności i obowiązków bez uciążliwych objawów alergii oraz zapewnia spokojny sen. Hitaxa dla dzieci? Hitaxa Fast sprawdzi się u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Producent przygotował także Hitaxa Fast Junior, który może być podawany dzieciom od 6. roku życia. Sprawdź ofertę marki na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Hitaxa - dla dzieci i dorosłych na złagodzenie uciążliwych objawów alergii

Czy Hitaxa bez recepty jest dostępny? Produkt leczniczy Hitaxa to popularny i chętnie wybierany lek, który nie wymaga recepty. Substancją czynną produktu jest desloratadyna. Ta ostatnia jest lekiem przeciwhistaminowym II generacji, który przeciwdziała łączeniu się histaminy z receptorami, dzięki czemu łagodzi nieprzyjemne objawy alergii, takie jak: kichanie, katar, łzawienie i zaczerwienienie oczu, pokrzywkę czy świąd. Co więcej, lek jedynie w niewielkim stopniu dostaje się do ośrodkowego układu nerwowego, dzięki czemu nie wywiera działania uspokajającego i nie powoduje senności. Dlatego też, po zażyciu produktu możesz wrócić do pracy czy codziennych obowiązków. Lek pozwala również spokojnie przespać noc bez uciążliwych dolegliwości. W ofercie znajdziesz Hitaxa 2,5 mg - dla dzieci od 6. roku życia oraz Hitaxa 5 mg - dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia