• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
  1. KROPLE DO OCZU
    (3 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Krople do oczu

Wielogodzinna praca przy monitorze komputera niekorzystnie wpływa na nasze spojówki. Te bardzo szybko ulegają podrażnieniom, przekrwieniu i przesuszeniu. Suchości oka sprzyjają również: klimatyzacja, przegrzane pomieszczenia, sztuczne oświetlenie, soczewki kontaktowe czy promieniowanie słoneczne. Wskutek działania wspomnianych czynników oczy zaczynają nadmiernie łzawić, stają się zaczerwienione, pieką lub swędzą. Co więcej, suche i podrażnione oko jest bardziej podatne na wszelkiego rodzaju infekcje. Co zatem zrobić? Warto wspomóc swoje oczy, stosując odpowiednie krople, które przywrócą optymalne nawilżenie i zredukują nieprzyjemny dyskomfort.

Krople do oczu - szybka ulga w nieprzyjemnych dolegliwościach

Naturalnym sposobem, który przynosi szybkie nawilżenie oczu jest mruganie. Łzy rozprowadzają po powierzchni oka wilgoć, przynoszą natychmiastowe ukojenie i redukują uczucie suchości. Niestety, klimatyzacja, długa praca przy komputerze, a także zanieczyszczenia środowiska sprawiają, że naturalne nawilżenie nie wystarcza, aby zapewnić oczom odpowiedni komfort. Często towarzyszy im pieczenie, swędzenie, uczucie piasku pod powiekami oraz zaczerwienienia. Pozwalają temu zaradzić dobre krople do oczu bez recepty. Jednym z chętnie wybieranych produktów jest HYAL-DROP MULTI - krople do oczu nawilżające. Zawiera on kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w filmie łzowym i strukturach oka, dzięki czemu przynosi szybką ulgę i komfort. Co więcej, odbudowuje warstwę wodną filmu łzowego. Jak długo stosować krople do oczu? Hyal-Drop Multi może być stosowany codziennie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba; nie ma też ograniczenia co do czasu jego użytkowania. W przypadku leczenia lub zapobiegania objawom alergicznego zapalenia spojówek, warto zaopatrzyć się w EKIN. Produkt chroni oko przed niekorzystnym wpływem alergenów, a także wspiera jego regenerację, redukuje podrażnienia i przynosi szybką ulgę przy swędzących i piekących oczach. Ile razy dziennie krople do oczu Ekin należy stosować? Zaleca się 1-2 krople do każdego oka, kilka razy dziennie. ARTELAC REBALANCE to natomiast wyrób medyczny, który wskazany jest do stosowania celem łagodzenia nieprzyjemnych objawów suchych oczu, wywołanych przez przewlekły niedobór łez. Produkt nie tylko nawilża, ale również przywraca oczom równowagę i ochronę. Można go też stosować do soczewek kontaktowych.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia