1. Produkty w kategoriach
    (2 produkty)

Probiotyki Lactostad – zadbaj o zdrowie flory jelitowej i prawidłowe działanie układu pokarmowego

Wiele czynników może zaburzyć równowagę mikrobiomu jelit, co w następstwie może prowadzić do wystąpienia stanów patologicznych w przewodzie pokarmowym. Niekorzystny wpływ na florę bakteryjną może mieć m.in. zmiana diety, antybiotykoterapia, zmiana trybu życia, a także przeciążenie pracą i nadmierny stres. W takich pomocne może okazać się przyjmowanie preparatów zawierających żywe kultury bakterii. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które podane w odpowiednich ilościach wpływają korzystnie na stan zdrowia organizmu. Ograniczają rozwój i namnażanie się szkodliwych patogenów, przyczyniając się do stabilizacji i normalizacji mikrobioty flory jelitowej. Zmniejszają ryzyko wystąpienia zaburzeń w obrębie przewodu pokarmowego, takich jak: biegunka, zaparcia, uczucie ciężkości, gazy. Wytwarzają związki o działaniu bakteriostatycznym i bakteriobójczym. Wspomagają proces trawienia pokarmów, a także stymulują aktywność układu immunologicznego i zwiększają naturalną odporność. Lactostad to linia prebiotyków zawierających kultury bakterii fermentacji mlekowej. W ofercie Lactostad znajdziesz produkt odpowiedni dla dorosłych, a także do pasowany do układu pokarmowego dzieci już od 3 roku życia. Sprawdź ofertę suplementów diety Lactostad na stronie internetowej Apteki Melissa.

Czym charakteryzują się probiotyki Lactostad?

Lactostad to prebiotyki, które charakteryzuje zdolność do szybkiej kolonizacji przewodu pokarmowego, duża aktywność antagonistyczna względem drobnoustrojów patogennych, a także wysoki stopień bezpieczeństwa stosowania. Ponadto kapsułki są odporne na niekorzystne warunki panujące w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu docierają one do jelita nieuszkodzone. Lactostad stanowi połączenie czterech szczepów bakterii probiotycznych, prebiotyków, witamin, karagenów oraz aloesu i przyczynia się do utrzymania prawidłowej równowagi flory bakteryjnej jelit. To właśnie zawartość aloesu i karagenu chroni cenne bakterie probiotyczne podczas ich przechodzenia przez żołądek, ponieważ wchodzą one w kontakt z kwasami i przekształcają się w żel. Skład preparatu Lactostad odzwierciedla heterogenność składu mikroflory jelitowej przewodu pokarmowego. Każda buteleczka zawiera bardzo wysokie stężenie żywych kultur bakterii fermentacji mlekowej. Lactostad dla dorosłych – co najmniej 50 miliardów CFU wyjściowo w jednej buteleczce; Lactostad dla dzieci – 25.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia