1. LATOPIC
    (11 produkty)

LATOPIC - pierwszy krok w alergii pokarmowej i atopowym zapaleniu skóry!

Latopic® to produkty przeznaczone do postępowania w alergii pokarmowej i atopowym zapaleniu skóry (AZS). W ofercie Apteka Melissa znajdziesz preparaty doustne oraz linię emolientów do ciała. Specjalistyczna seria kosmetyków bazuje na odpowiednio dobranych i dokładnie przebadanych składnikach aktywnych. Dzięki temu produkty marki skutecznie odbudowują uszkodzoną barierę hydrolipidową naskórka, a o za tym idzie, wyciszają podrażnienia, zmniejszają zaczerwienienia, redukują świąd świąd i pieczenie, a także ograniczają rozwój gronkowca złocistego. Doustne preparaty Latopic zawierają zaś szczepy bakterii przebadanych pod kątem alergii pokarmowej i atopowego zapalenia skóry. Działają od wewnątrz pomagając zmniejszyć rozległość i nasilenie zmian skórnych już po 3 miesiącach stosowania. Wpływają również na rozwój tolerancji na białka mleka krowiego. Preparaty Latopic® nie zawierają laktozy i glutenu oraz są bezpieczne zarówno dla niemowląt, dzieci jak i dorosłych. Ofertę marki Latopic znajdziesz naszej stronie apteka-melissa.pl.

Latopic - kuracja opracowana dla osób z alergią pokarmową i AZS


Bariera jelitowa u pacjentów zmagających się z AZS ulega rozluźnieniu. Dlatego też, alergeny i inne patogeny mogą z łatwością przenikać do naszego organizmu. Osłabiony układ immunologiczny to nie tylko częstsze infekcje, ale i większa podatność na choroby skórne czy alergie pokarmowe. Badania potwierdziły, że dobroczynne szczepy bakterii zawarte w Latopic zwiększają szczelność mikroflory jelitowej i pozytywnie wpływają na odbudowę i utrzymanie odpowiedniej mikrobioty. Dzięki temu korzystnie wpływają na przebieg AZS. Co więcej, Latopic probiotyk może być stosowany wspomagająco przy nietolerancji laktozy. Czy Latopic probiotyk dla dzieci? Tak, produkt może być podawany dzieciom, a nawet niemowlętom. Kapsułkę można otworzyć i wysypać jej zawartość do letniego płynu czy mleka, a następnie podać dziecku. Produkty kosmetyczne takie jak Latopic żel, emulsja do ciała, do kąpieli czy krem do twarzy mogą być stosowane od pierwszego dnia życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia