Melatonina

Zaburzenia snu czyli bezsenność, kłopoty ze snem, problemy z zaśnięciem, powtarzające budzenie się w nocy to bolączka coraz większej grupy ludzi. W konsekwencji kończy się to z rana złym samopoczuciem, zmęczeniem, gorszą koncentracją. Aby temu przeciwdziałać stworzono preparaty z zawartością melatoniny, będącej substytutem naturalnej melatoniny, regulatora biologicznego zegara człowieka - hormonu snu. W odróżnieniu od tradycyjnych tabletek nasennych są one korzystniejsze dla naszego organizmu. Melatonina ułatwia zasypianie, wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie oraz zmniejsza ilość rozbudzeń w ciągu nocy. Po przebudzeniu człowiek nie jest senny, rozdrażniony jest lepiej skoncentrowany.

DANE ADRESOWE

Apteka Melissa
Pomorska 77
90-224 Łódź
tel: 500660977
email: info@apteka-melissa.pl

KONTO

Pekao SA (Łódź)
Nr konta: 68 1240 3031 1111 0010 2859 5266
WYSYŁKA PŁATNOŚĆ

Przesyłki do Państwa realizowane są za pomącą firm: DPD, Poczty Polskiej. Szczegółowy cennik kosztów dostawy znajdziecie Państwo w zakładce WYSYŁKA I ZWROTY.

Płatności za zamówiony towar w naszej aptece możecie dokonać Państwo tradycyjnym przelewem na konto bankowe podane na naszej stronie lub za pomocą systemu płatności PayU.
Nie znalazłem produktu

Poleć aptekę znajomemu
Created by dotandspot.pl