1. Produkty w kategoriach
    (2 produkty)

Kaszki ryżowe bezmleczne do Nestle - na zdrowy start malucha z alergią!

Kaszki stanowią pożywny i wartościowy i pokarm. Zawierają szereg składników odżywczych, a także witamin i minerałów, które sprzyjają rozwojowi malucha. Co więcej, dzięki nim dziecko może poznawać nowe, wyjątkowe smaki. Kiedy więc przychodzi taki moment, że możesz rozszerzyć dietę dziecka, zastanawiasz się jaka kaszka będzie dla niego najlepsza. Wbrew pozorom wybór ten nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza jeśli Twój maluch cierpi na alergię lub nietolerancję na białko mleka krowiego. Większość kaszek dostępnych na sklepowych półkach niestety zawiera w swoim składzie mleko. Marka Nestle wyszła naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz dzieci cierpiących na alergię i stworzyła specjalnie dla nich linię bezmlecznych kaszek ryżowych. Dzięki nim dostarczysz dziecku wszystkiego czego potrzebuje i zapewnisz zdrowy start w przyszłość! Ponadto, produkty nie zawierają glutenu i nie wymagają gotowania. Sprawdź kaszki bezmleczne Nestle na apteka-melissa.pl!

Kaszki bezmleczne - dostarcz maluchowi wszystkiego czego potrzebuje!

Kaszka ryżowa bezmleczna od Nestle to pełnowartościowy pokarm, który został opracowany z myślą o maluchach z alergią bądź nietolerancją pokarmową. Produkty, które znajdziesz w ofercie przeszły rygorystyczne badania i testy, dzięki temu masz pewność, że wybierasz wysokiej jakości pożywienie dla swojego dziecka. Kaszka bezmleczna Nestle dostarcza szereg ważnych składników m.in. żelazo, cynk, kwas foliowy, a także witaminy A, C, E i z grupy B oraz kultury bakterii Bifidobacterium lactis. Dzięki temu wspiera rozwój malucha, rozwijającą się odporność czy funkcje poznawcze. W ofercie dostępna jest kaszka ryżowa bezmleczna Nestle mango oraz kaszka bezmleczna 5 Owoców. Oba produkty przeznaczone są dla dzieci po 6. miesiącu życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Piękny, biały, jasny uśmiech to marzenie wielu osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dbając...
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia