Okład żelowy 2w1 Naxcare Cold Hot – chłodzi i rozgrzewa w zależności od potrzeb

Czy wiesz, czym są okłady zimno-ciepłe? To innowacyjne okłady żelowe, które powinno znaleźć się w każdej domowej apteczce – nie tylko ze względu na prostotę użytkowania, ale również z uwagi na uniwersalność i mnogość sytuacji, w których można je zastosować. Okład zimno-ciepły Nexcare Cold Hot, ogrzany w gorącej wodzie, przynosi ulgę w takich dolegliwościach, jak skurczowe bóle mięśniowe (przykładowo podczas miesiączki), bóle stawów w przebiegu schorzeń reumatoidalnych, bóle wzrostowe (u dzieci i nastolatków), a także bóle napięciowe – głowy, karku, pleców. Z kolei jeśli okład żelowy ciepło-zimno włoży się do zamrażarki, wówczas po wyjęciu z niej przyniesie on ulgę jako okład przykładany na różnego rodzaju urazy: stłuczenia, siniaki, opuchliznę wywołaną uderzeniem. Z powodzeniem sprawdzi się także w łagodzeniu dolegliwości bólowych ze strony zębów czy przy normalnych i migrenowych bólach głowy. Okład żelowy chłodzący, czekający w zamrażarce na użycie to również doskonałe rozwiązanie dla osób uprawiających sport – nie tylko w kontekście łagodzenia dolegliwości po urazach, ale również w przypadku chęci rozluźnienia spiętych mięśni.

Okłady żelowe ciepło-zimno dla dzieci i dorosłych

Okłady zimno-ciepłe Nexcare Cold Hot są stworzone w taki sposób, by można było bezpiecznie stosować je w terapii bólu czy przy urazach zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Żel wykorzystany do wypełnienia okładów nie jest toksyczny, a w przypadku wydostania się z opakowania nie spowoduje podrażnień skórnych. Oprócz tego okłady Nexcare Cold Hot powstały również w wersji dla dzieci – w jaskrawych kolorach, ze zwierzątkami na opakowaniu. Wszystko po to, by produkt spełniał oczekiwania najmłodszych i przynosił im ulgę nie tylko działaniem, ale również przyjemnością użytkowania!

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-22

Ząbkowanie u niemowląt. Jak uśmierzyć ból dziecka?
Ząbkowanie prędzej czy później czeka każde dziecko. Jest ono uciążliwe nie tylko dla malucha, lecz...

2021-09-22

Co daje nam joga? Poznaj korzyści z praktyki jogi dla kobiet!
Joga to jeden z tych rodzajów ruchu, który obecnie jest niezwykle popularny, a dodatkowo coraz...

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...