1. NICORETTE
    (16 produkty)

Nicorette - skuteczna walka z nałogiem palenia papierosów

Głód nikotynowy pojawia się, ponieważ organizmowi zaczyna brakować regularnych dawek nikotyny. Napady takiego głodu przybierają dwie formy. Jedną z nich jest nieustannie utrzymująca się potrzeba zapalenia papierosa, która wzmaga się w ciągu kilku tygodni od rzucenia nałogu. Drugą zaś, są nagłe, ale chwilowe, napady silnej potrzeby sięgnięcia po papierosa, które z czasem stają się coraz rzadsze. Kiedy rzucasz palenie zredukowana podaż nikotyny zaburza równowagę układu nerwowego prowadząc do objawów odstawiennych, takich jak: wzmożony apetyt, apatia, zmęczenie, bezsenność, rozdrażnienie, zły nastrój, napady złości, a nawet stany depresyjne. Dlatego rzucenie nałogu jest takie trudne, a wiele osób po prostu wraca do palenia. Aby ułatwić palaczom wytrwanie w postanowieniu marka Nicorette przygotowała szeroką gamę produktów takich jak: Nicorette Spray, Nicorette Invisipatch (plastry), tabletki do ssania Nicorette Coolmint oraz gumę Nicorette. Sprawdź ofertę na apteka-melissa.pl, wybierz produkt dla siebie i skończ z uporczywym nałogiem raz na zawsze!

Nicorette - Twój pomocnik w walce z nałogiem!

Kolejny raz wracasz do palenia? Nie możesz wytrwać w postanowieniu? A może masz trudności z motywacją? W takiej sytuacji warto się wspomóc nikotynową terapią zastępczą. Nikotynowa terapia zastępcza (NTZ) oferowana przez produkty NICORETTE dostarczy twojemu organizmowi nikotynę, której tak się domaga, jednak z pominięciem szkodliwych substancji, które znajdują się w dymie papierosowym. Dzięki temu możesz skutecznie rozpocząć swoją walkę o lepsze zdrowie, kondycję czy wygląd. Dzięki produktom NICORETTE możesz rzucić palenie bez odczuwania uciążliwych objawów odstawiennych i tym samym znacznie ograniczyć chęć sięgnięcia po papierosa. Sprawdź NICORETTE INVISIPATCH - transparentne plastry, NICORETTE Classic - odświeżającą gumę do żucia, NICORETTE Coolmint - miętowe tabletki do ssania czy NICORETTE COOL BERRY - aerozol do ust o smaku czerwonych owoców.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia