Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. NIQUITIN
    (6 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

NiQuitin - rzuć palenie skutecznie!

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Masz trudności z rzucaniem palenia? Obiecujesz sobie, że to ostatni papieros, jednak gdy pojawia się chęć na kolejnego nie możesz z nią wygrać? Pomocny w tym zadaniu może się okazać Niquitin! Niquitin to gama leków zawierających w swoim składzie nikotynę, czyli substancję, której domaga się Twój organizm. Produkty stopniowo uwalniają ją do krwioobiegu, dzięki czemu rzadziej odczuwasz chęć sięgnięcia na papierosa. Zaletą NiQuitin jest to, że poprzez oferowane przez nią plastry czy tabletki do ssania nie dostarczasz swojemu organizmowi innych szkodliwych dla organizmu substancji. Co więcej, produkty łagodzą również takie nieprzyjemne objawy odstawienia papierosów jak: pogorszone samopoczucie, apatia, wzmożony apetyt, senność, rozdrażnienie, nerwowość, niepokój, bezsenność, gniew, zaburzenia koncentracji czy stany depresyjne. Sprawdź Niquitin tabletki do ssania lub NiQuitin plastry i postępuj zgodnie z programem opracowanym przez producenta. Program zakłada stopniowe zmniejszanie nikotyny i tym samym pozwala zerwać z nałogiem skutecznie. Produkty NiQituin znajdziesz na apteka-melissa.pl.

Pozbądź się nałogu w kilka tygodni z NiQuitin!

Wiele osób ma problemy z rzuceniem nałogu, bo nie radzą sobie z nikotynowym głodem. Inni martwią się, że nie poradzą sobie z objawami tworzącymi nagłemu odstawieniu nikotyny takimi jak: wzmożony apetyt, rozdrażnienie, apatia, bezsenność, niepokój, nadmierna senność czy niemożność skupienia uwagi. Dla jeszcze innych papierosy to czas relaksu, odpoczynku czy umiejętność walki ze stresem. Nic zatem dziwnego, że tak trudno zerwać z nałogiem i raz na zawsze pozbyć się problemu. Rzucenie papierosów często wywraca nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Dlatego aby ułatwić przebrnięcie przez najtrudniejszy okres powstały produkty marki NiQuitin. Producent przygotował NiQuitin Mini w formie pastylek do ssania czy transparentne plastry do naklejenia w niewidocznym miejscu. Dzięki temu nikt się nie dowie, że walczysz z papierosowym nałogiem. Produkty w ofercie marki zawierają różną dawkę nikotyny (NiQuitin 1,5 mg czy 14 mg). Warto przejść cały program oferowany przez producenta, który opiera się na stopniowym zmniejszaniu ilość substancji i tym samym eliminowaniu potrzeby sięgnięcia po papierosa.

Zdrowe odżywianie stanowi klucz do zachowania zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Na szczęście świadomość żywieniowa...
CZYTAJ
Komary, meszki, pszczoły, osy – to tylko niektóre owady, na których ukąszenia są narażeni zwłaszcza...
CZYTAJ
Ulewanie u niemowlaka to częsta dolegliwość i chociaż zazwyczaj nie oznacza poważniejszych problemów ze zdrowiem,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia