Olfen Hydrożel - na ból stawów i nie tylko!

Żel na opuchliznę, ból stawów i mięśni to prawdziwy niezbędnik w domowej i wakacyjnej apteczce. Jednym z tego typu preparatów, polecanych najczęściej przez zadowolonych pacjentów, jest Olfen Hydrożel. To lek zamknięty w formule delikatnego żelu, który szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości i nie brudzi ubrań, a dodatkowo dzięki swojej wodno-alkoholowej bazie wykazuje również działanie chłodzące. Olfen Hydrożel można stosować zarówno u dzieci, jak i u dorosłych czy seniorów w przebiegu różnego rodzaju schorzeń oraz po miejscowych urazach. Jego aplikacja pomoże ukoić ból w nadwyrężonych kolanach po długich wędrówkach, ale również zmniejszy opuchliznę przy stłuczeniach oraz zminimalizuje wryswko wytworzenia się dużych, rozległych zasinień. Żel na opuchliznę i urazy od Olfen można stosować również w chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz w takich schorzeniach, jak łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa a nawet zespół cieśni nadgarstka. Przyniesie ulgę w przeciążeniowym bólu pleców, przy zapaleniu ścięgien czy wspomagająco w kuracji zapaleń okołostawowych, przyda się także przy skręceniach stawów czy w łagodzeniu bólu związanego z atakiem dny moczanowej.

Hydrożel Olfen z diklofenakiem - jak działa na dolegliwości bólowe?

Substancją czynną, na której bazuje Olfen Hydrożel jest diklofenak sodowy - niesteroidowy lek zapalny, działający przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciworzękowo i przeciwgorączkowo. Oprócz tego rodzaju działania, diklofenak w produkcie marki Olfen oddziałuje również na hamowanie agregacji płytek krwi, dzięki czemu zapobiega powstawaniu rozległych siniaków po urazach, wspomagając szybsze gojenie się danego miejsca. Idealnie sprawdzi się w apteczce pierwszej pomocy podczas wakacyjnych wyjazdów, choć zdecydowanie warto mieć go także w domu - zwłaszcza, jeśli u członków rodziny pojawiają się już (lub pojawiały w przeszłości) problemy ze stawami. Teraz Olfen Hydrożel dostępny jest w internetowej Aptece Melissa w różnych wariantach pojemnościowych oraz w wielopakach - bez problemu zamówisz go online, bez czekania w kolejne i z szybką dostawą do domu w swojej ulubionej - domowej lub podróżnej - wersji!

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-08-05

Porady ekspertów: czy leki przeciwbólowe dla ludzi można podawać psom?
Skomlenie, brak chęci do jedzenia, apatia, a często także agresja – takie zachowanie u psa...

2021-08-05

Usuwanie kamienia nazębnego domowymi sposobami. Jak zrobić to bezpiecznie?
Prawidłowa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę, ponieważ pozwala zapobiec powstawaniu kamienia nazębnego. Jest on...

2021-08-04

Nowa klasyfikacja leków w ciąży
Stosowanie leków w czasie ciąży jest tematem bardzo trudnym i skomplikowanym. Z jednej strony są...