Olfen – kompleksowe wsparcie w leczeniu urazów mięśni i stawów

Producentem leków z grupy Olfen przeznaczonych do stosowania w dolegliwościach kostno-stawowych, jest marka o światowej renomie - Teva. Marka ta, bazując na globalnym zasięgu swojej działalności stara się zwiększać dostęp do wysokiej jakości rozwiązań terapeutycznych dla milionów ludzi na całym świecie, aby poprawić ich zdrowie i samopoczucie. Firma przykłada dużą wagę do przestrzegania standardów etycznych oraz praktyk opartych na zasadach odpowiedzialności społecznej. Teva stara się wywierać wpływ społeczny, cały czas dążąc do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych oraz zwiększając dostęp do leczenia i profilaktyki zdrowotnej dla osób, które najbardziej go potrzebują. Olfen to grupa leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Produkty z serii Olfen przeznaczone są do stosowania miejscowego w krótkotrwałej terapii w celu łagodzenia bólu powstałego na skutek nagłego nadwyrężenia, zwichnięcia lub stłuczenia w obrębie rąk i nóg spowodowanego tępymi urazami. Olfen wskazany jest do stosowania w przypadku ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów; w przypadku pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów, bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej czy zapalenie okołostawowe. Sprawdź ofertę produktów z grupy Olfen na stronie internetowej Apteki Melissa.

Hydrożel, emulżel i plastry lecznicze – jakie właściwości mają leki Olfen?

Produkty z serii Olfen zawierają substancję czynną diklofenak. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny – pochodna kwasu aminofenylooctowego, który charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. W ofercie produktów marki Olfen znajdują się: hydrożele, emulżele z podwójną dawką substancji czynnej oraz plastry łagodzące ból. Ta różnorodność wyboru pomoże Ci uzyskać ulgę, której potrzebujesz w zależności od natężenia bólu mięśni i stawów. Olfen hydrożel zastosowany na skórę łagodzi dolegliwości bólowe, zmniejsza obrzęk oraz redukuje odczyn zapalny. Z uwagi na wodno-alkoholowe podłoże Olfen hydrożel wykazuje również działanie kojące i chłodzące, a dzięki żelowej formie dobrze się wchłania. Olfen Max to emulżel z podwójną dawką najsilniejszej na rynku substancji czynnej – diklofenak, która z podwójną siłą koncentruje się w miejscu bólu i zwalcza stan zapalny. Olfen Patch to plastry z jednolitą warstwą substancji klejącej, która rozprowadzona jest na powierzchni opatrunku, przeznaczone do stosowania przy krótkotrwałym objawowym leczeniu bólu.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-12-03

Suplementacja na diecie wegańskiej i wegetariańskiej - jakie witaminy, minerały powinny uzupełniać osoby wykluczające z diety produkty odzwierzęce?
Dieta wegańska i wegetariańska to coraz popularniejszy typ jadłospisu, który do swojego życia wdrażają zarówno...

2021-12-01

PIMS u dzieci - groźne powikłanie po COVID-19
Od prawie dwóch lat cały świat walczy z wirusem SARS-CoV-2 i pandemią COVID-19. Zakażenia koronawirusem...

2021-11-29

Czym jest choroba Kawasakiego u dzieci i jak się objawia?
Gorączka u dziecka jest bardzo częstym objawem wielu chorób. Może być spowodowana infekcjami dróg oddechowych,...