Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. Plusssz Elektrolity
    (4)
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

Plusssz Elektrolity - kompleksowe wsparcie organizmu

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Elektrolity to jony takich soli jak: wapń, potas, sód, magnez czy żelazo. Występują one we wszystkich płynach w ciele człowieka - osoczu, krwi czy płynach tkankowych i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiadają m.in. za pracę układu nerwowego, organów, mózgu czy skurcze mięśni. Regulują również ciśnienie krwi, procesy jej krzepnięcia, a także pozwalają na swobodne przewodzenie impulsów nerwowych. Niedobór elektrolitów nie tylko zaburza funkcjonowanie organizmu, ale i może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, doprowadzając np. do odwodnienia. Upały, intensywna aktywność fizyczna, gorączka, biegunka czy wymioty - to sytuacje, w których może dojść do zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej. W takim przypadku warto sięgnąć po produkty, które uzupełnią ich niedobory. Możesz to zrobić za sprawą Plusssz Elektrolity. Pełny zestaw produktów znajdziesz na stronie naszej Apteka Melissa.

Nawodnij się z Plusssz Elektrolity!

Utrata elektrolitów jest związana z utratą wody. Dzieje się tak w przypadku pocenia ciała w upalne dni, podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych czy pracy w pełnym słońcu. Do odwodnienia może również dojść po spożyciu alkoholu czy w przebiegu chorób, którym towarzyszy biegunka, wymioty czy wysoka gorączka. Sygnałem świadczącym o niedostatecznej ilości elektrolitów są najczęściej: osłabienie, uczucie senności, zmęczenie, kołatanie serca, drżenie rąk, skurcze mięśni, zawroty głowy czy obniżone samopoczucie. W takim przypadku warto sięgnąć po Plusssz Elektrolity. Opinie o produktach marki są pozytywne, co więcej, przy ich udziale uzupełnisz elektrolity, ale i szereg witamin czy minerałów. W ofercie znajdziesz m.in. PLUSSSZ ELEKTROLITY Z MULTIWITAMINĄ czy Plusssz Elektrolity Sport. Opinie zadowolonych sportowców stosujących produkt mówią same za siebie! Dzięki łatwej w aplikacji formie - tabletek musujących, przygotujesz napój, który możesz popijać w trakcie treningu. Producent opracował również Plusssz Elektrolity Senior, który stworzono z myślą o osobach starszych. Te są znacznie bardziej narażone na odwodnienie, zwłaszcza w sezonie letnim.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia