ZWYCIĘZCA RANKINGU
ZAUFANE OPINIE CENEO
DARMOWY ODBIÓR
W NASZEJ APTECE
DARMOWA DOSTAWA
KURIEREM OD 279 ZŁ
Zrealizowaliśmy ponad
1 500 000 zamówień

PREZERWATYWY - skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną zawiera guaranę, roślinę występującą w dorzeczu Amazonki, zwłaszcza w Brazylii. Guarana stanowi bogate źródło kofeiny – uważa się, że poprawia koncentrację, nastrój i zwiększa wytrzymałość fizyczną. Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Ma również delikatny zapach dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń. Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub przez cały czas jest wymagane dodatkowe nawilżenie lubrykantem, należy skontaktować się z lekarzem. Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

                     DUREX PLAY MASSAGE 2w1 Stymulujący nawilżający żel intymny do masażu z pobudzającą Guaraną - 200 ml - Apteka internetowa Melissa
DUREX PLAY MASSAGE 2w1 Stymulujący nawilżający żel intymny do masażu z pobudzającą Guaraną - 200 ml
Producent: Reckitt Benckiser Healthcare

21,99 zł

Prezerwatywy są jedynym środkiem antykoncepcyjnym, który skutecznie zapobiega chorobom przenoszonym drogą płciową. Pomagają też przeciwdziałać niechcianej ciąży. Występują w różnych rozmiarach, smakach i rodzajach. Niektóre opóźniają męski orgazm lub intensyfikują doznania obojga partnerów. Są przy tym bardzo łatwe w użyciu. Należy jednak pamiętać, że prezerwatywę należy założyć na początku wspólnej zabawy, tak by móc spokojnie oddać się przyjemności już w czasie gry wstępnej. By założyć prezerwatywę najpierw rozerwij opakowanie od strony ząbkowanej. Należy przy tym uważać na paznokcie, zęby i ostre przedmioty, takie jak biżuteria i kolczyki, które mogłyby przedziurawić lub rozerwać prezerwatywę. Zrolowana część prezerwatywy musi znajdować się na zewnątrz – inaczej prezerwatywa zostanie założona na lewą stronę. By mieć pewność, którą stroną zakładać prezerwatywę, możesz w nią delikatnie dmuchnąć.  Lekko się wtedy rozwinie, a Ty zobaczysz, która strona jest właściwa. Końcówkę prezerwatywy ściśnij w palcach, celem usunięcia z niej powietrza, po czym – nie puszczając końcówki – załóż prezerwatywę na penisa, rozwijając ją drugą ręką. Jeśli w czasie stosunku zauważysz, że prezerwatywa zaczyna się zwijać, natychmiast rozwiń ją z powrotem. W przypadku gdy zsunie się przerwij działanie, wyciągnij ją za otwarty koniec i załóż nową. Po wytrysku, gdy penis jest wciąż wzwiedziony, przytrzymaj prezerwatywę u podstawy penisa i go wycofaj. Następnie zdejmij prezerwatywę, zwiąż ją, zawiń w chusteczkę i wyrzuć do kosza (nie do toalety). W intenetowej Aptece znajdziesz szeroki wybór Prezerwatyw różnych marek, o różnych rozmiarach i właściwościach. Sprawdź i przekonaj się sam!