Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. Procto-Glyvenol
    (5)
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

Procto-Glyvenol - szybka ulga w problemach z hemoroidami

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Hemoroidy to umiejscowione w odbytnicy i odbycie naczynia żylne. Występują naturalnie u każdego z nas i pełnią ważną funkcję - ułatwiają kontrolę nad oddawaniem stolca. Hemoroidami nazywa się również popularną chorobę. Żylaki odbytu, bo tak określa się też hemoroidy, to schorzenie, z którym zmaga lub zmagał się co drugi Polak. Hemoroidy stanowią dość kłopotliwy i bolesny problem objawiający się m.in. krwawieniem podczas oddawania stolca, śluzem, swędzeniem oraz pieczeniem. Ze względu na umiejscowienie hemoroidów wiele osób wstydzi się udać do specjalisty po pomoc. Choć żaden środek nie zastąpi wizyty u proktologa, warto wiedzieć, że istnieją skuteczne środki, które przynoszą natychmiastową ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach. Należy do nich Procto-Glyvenol - lek zawierający tribenozyd i lidokainę, czyli substancje, które wykazują się działaniem przeciwzapalnym, przeciwbólowym, przeciwświądowym oraz znieczulającym. Co więcej, chronią przed uszkodzeniami śródbłonka naczyniowego. Produkty Procto-Glyvenol znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Procto-Glyvenol - natychmiastowa ulga w bólu, pieczeniu i swędzeniu

Hemoroidy są dość powszechnie występującym problemem. Szczególnie narażone są na nie osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, spożywają małe ilości błonnika i płynów, kobiety w ciąży i po porodzie, a także kulturyści czy sportowcy. Problemom z hemoroidami sprzyjają także: otyłość, częste zaparcia, niewłaściwe podnoszenie ciężarów, permanentny stres czy stosunki analne. Co możesz zrobić, kiedy wystąpią nieprzyjemne dolegliwości, takie jak ból, świąd czy pieczenie, których powodem są żylaki odbytu? W takim przypadku warto sięgnąć po Procto-Glyvenol czopki czy Procto-Glyvenol maść. Oba produkty przeznaczone są do miejscowego leczenia zewnętrznych i wewnętrznych hemoroidów. Dzięki zawartości tribenozydu leki szybko wyciszają stan zapalny, zapobiegają uszkodzeniom naczyń krwionośnych, a także łagodzą nieprzyjemne dolegliwości. Zawartość znieczulającej lidokainy sprawia, że produkty zaczynają działać niemal od razu po aplikacji, przynosząc błyskawiczną ulgę w pieczeniu, świądzie czy bólu. Poza czopkami i kremami w ofercie marki znajdziesz również Procto-Glyvenol chusteczki nawilżane - zapewniające odpowiednią higienę oraz Procto-Glyvenol tabletki, które zawierają substancje wzmacniające naczynia krwionośne, zapobiegające ich uszkodzeniom, a także usprawniające krążenie krwi czy wykazujące się działaniem przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia