Provag – kapsułki i żele

Marka Provag oferuje specjalistyczne medyczne preparaty pomagające łagodzić i zwalczać problemy intymne wielu kobiet. Ich działanie zostało potwierdzone Certyfikatem Zaufania Złoty Otis. W szerokiej gamie produktów Provag znajdują się delikatne emulsje oraz żele, które oczyszczają i chronią wrażliwe okolice miejsc intymnych, jak również doustny, innowacyjny probiotyk ginekologiczny o długotrwałym działaniu. Ma on za zadanie ochronę układów moczowo-płciowego i pokarmowego. Preparaty Provag zawierają metabolity, czyli substancje naturalnie wytwarzane przez bakterie kwasu mlekowego oraz ekstrakty z aloesu, pantenol i alantoinę, które dodatkowo odżywiają i nawilżają skórę oraz skutecznie łagodzą podrażnienia. Są dedykowane kobietom w ramach codziennej pielęgnacji oraz profilaktycznie w stanach zwiększonej podatności na infekcje. Nowoczesne produkty Provag zostały opracowane we współpracy z doœświadczonymi ginekologami i położnikami.

DANE ADRESOWE

Apteka Melissa
Pomorska 77
90-224 Łódź
tel: 500660977
email: info@apteka-melissa.pl

KONTO

Pekao SA (Łódź)
Nr konta: 68 1240 3031 1111 0010 2859 5266
WYSYŁKA PŁATNOŚĆ

Przesyłki do Państwa realizowane są za pomącą firm: DPD, Poczty Polskiej. Szczegółowy cennik kosztów dostawy znajdziecie Państwo w zakładce WYSYŁKA I ZWROTY.

Płatności za zamówiony towar w naszej aptece możecie dokonać Państwo tradycyjnym przelewem na konto bankowe podane na naszej stronie lub za pomocą systemu płatności PayU.
Nie znalazłem produktu

Poleć aptekę znajomemu
Created by dotandspot.pl