Sedarel – suplement diety na sen, uspokojenie i ograniczenie negatywnych skutków stresu

Stres, życie w biegu, brak czasu na odpoczynek – to okoliczności, które obecnie towarzyszą rutynie dnia codziennego niemal każdej osoby. Ich przykrymi konsekwencjami mogą być rozdrażnienie, brak apetytu i koncentracji, niemożność skupienia się, apatia, nerwobóle napiętych mięśni, a nawet przerywany sen czy wręcz bezsenność. Jak poradzić sobie z tymi przykrymi dolegliwościami, których źródła – stresującej pracy czy kłopotów w życiu prywatnym – nie da się po prostu, od tak, usunąć? Marka Sedarel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właśnie takich osób, proponując im skomponowane z naturalnych składników suplementy diety na stres – wzbogacone o składniki wspierające pracę układu nerwowego, jak choćby wyciąg z lawendy wykazujący działanie wyciszające oraz wyciąg z szyszek chmielu, wspomagający prawidłowy, zdrowy sen. Dodatkowo wyciąg z melisy lekarskiej zawarty w suplementach Sedarel pomaga ukoić nerwy i skutecznie się zrelaksować.


Suplementy diety na uspokojenie Sedarel – co sprawia, że są tak skuteczne?

Skuteczność suplementów diety na uspokojenie marki Sedarel leży nie tylko w zastosowaniu naturalnych składników (wyciąg z lawendy, melisy lekarskiej czy wyciąg z szyszek chmielu), ale również substancji wspomagających ich działanie. W wersji suplementu diety na sen (Sedarel Noc) zastosowano bowiem również melatoninę (regulującą wewnętrzny zegar biologiczny człowieka oraz ułatwiającą zasypianie), a także wyciąg z zielonej herbaty (pomagający się odprężyć i zrelaksować). Z kolei w tradycyjnej, podstawowej wersji preparatu Sedarel, działanie wyżej wymienionych składników wspierane jest m.in. przez wyciąg z różeńca górskiego (dzięki któremu możliwe jest utrzymanie sprawności umysłowej w sytuacjach stresowych) praz l-tryptofan (którego niedobory mogą skutkować wadliwym działaniem biosyntezy serotoniny – hormonu szczęścia – oraz melatoniny – hormonu snu).

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-22

Ząbkowanie u niemowląt. Jak uśmierzyć ból dziecka?
Ząbkowanie prędzej czy później czeka każde dziecko. Jest ono uciążliwe nie tylko dla malucha, lecz...

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...

2021-09-17

Rodzaje, objawy i leczenie zapalenia wątroby
Wątroba to niezwykle ważny narząd w organizmie człowieka, a dodatkowo największy w ciele gruczoł. Jest...