1. Sensodyne + Parodontax
    (9 produkty)

Sensodyne + Parodontax

Męczy Cię silna nadwrażliwość? Nieświeży oddech? Skarżysz się na nawracające stany zapalne dziąseł? A może dostrzegasz krew podczas szczotkowania zębów? W rozwiązaniu tych problemów może pomóc pasta Sensodyne, która polecana jest przez stomatologów na silną wrażliwość zębów i kwasową erozję szkliwa, a także Parodontax - rekomendowana dla pacjentów skarżących się na problemy z dziąsłami i stanem przyzębia. Obie marki zostały opracowane w celu dostarczeniu na rynek wysokiej jakości produktów, które zapewnią kompleksową pomoc w uporczywych i nieprzyjemnych dolegliwościach. W ich ofercie znajdziesz pasty oraz szczoteczki do zębów, których regularne używanie pozwoli Ci zmniejszyć lub wyeliminować problemy z przyzębiem lub uzębieniem. Sprawdź ofertę Sensodyne oraz Parodontax na stronie apteka-melissa.pl.

Sensodyne i Parodontax - duet doskonały

Stany zapalne dziąseł, krwawienie, ból podczas szczotkowania, a także nieświeży oddech - to najczęstsze objawy paradontozy, schorzenia odpowiedzialnego za przedwczesną utratę zębów. Możesz się przed nim uchronić, dbając o odpowiednią higienę jamy ustnej, a także stosując odpowiednie produkty. Jednym z nich jest Parodontax Classic, pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania. Dzięki niej skutecznie pozbędziesz się resztek jedzenia, bakterii wywołujących stany zapalne, a także płytki nazębnej. Kolejnym wartym uwagi produktem jest Parodontax Complete Protection Whitening, który nie tylko zapobiega krwawieniu, ale również delikatnie wybiela zęby. Oprócz tego, świetnie pozbywa się bakterii i płytki nazębnej. W codziennej higienie krwawiących dziąseł pomocna okaże się miękka szczoteczka do zębów, które dokładnie wymiecie zanieczyszczenia, nawet z trudno dostępnych miejsc, a jednocześnie będzie delikatna dla podrażnionych dziąseł (Parodontax Gentle Clean Extra Soft). Natomiast Sensodyne rekomendowana jest do stosowania w przypadku pacjentów odczuwających silną nadwrażliwość i osób, u których istnieje ryzyko kwasowej erozji szkliwa. Produkty oferowane przez markę pomagają poprawić ogólny stan zdrowia jamy ustnej, zapewniają ochronę przed próchnicą, a także polepszają codzienny komfort.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ