1. SEPTORAL
    (4 produkty)

SeptOral - specjalistyczna pielęgnacja oraz higiena jamy ustnej

Septoral to specjalistyczna linia produktów przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji i higieny jamy ustnej. Asortyment marki pomaga łagodzić stany zapalne, redukować podrażnienia i zaczerwienienia dziąseł, ograniczać krwawienie, a także chronić przed próchnicą, gromadzeniem się kamienia nazębnego czy paradontozą. Co więcej, produkty takie jak SeptOral żel dodatkowo wspomagają procesy gojenia i regeneracji śluzówki, która została uszkodzona przez aparat ortodontyczny, protezę czy szczoteczkę do zębów. SeptOral pasta może być natomiast pomocna przy takich problemach jak: pleśniawki, afty, stany zapalne dziąseł czy nadwrażliwość zębów. Produkty, które znajdziesz w ofercie marki, nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają i nie wysuszają błony śluzowej. Pasty, żele i płyny do płukania ust od SeptOral znajdziesz na apteka-melissa.pl.

SeptOral - produkty dla zdrowia jamy ustnej

W bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalistycznych produktów SeptOral Med. Składy zostały opracowane z myślą o różnych problemach pacjentów, takich jak bolące i krwawiące dziąsła, stany zapalne, pleśniawki, afty czy nieświeży oddech. W ofercie znajdziesz przyspieszające gojenie ran i redukujące podrażnienia żele, odświeżające, bezalkoholowe płyny do płukania jamy ustnej, a także specjalistyczne pasty do zębów. Produkty marki, zwłaszcza wspomniany SeptOral Med płyn, polecane są do stosowania zarówno przed, jak i po zabiegach stomatologicznych (higienizacja jamy ustnej, wszczepienie implantów, ekstrakcja). Płyn stomatologiczny działa antyseptycznie, łagodzi stany zapalne, a także zapobiega paradontozie, gromadzeniu się płytki nazębnej czy namnażaniu bakterii. Produkt rekomendowany jest również do pielęgnacji mostów, implantów czy koron, a także do stosowania podczas leczenia ortodontycznego. Czy SeptOral w ciąży i podczas karmienia piersią można stosować? Tak, produkty marki mogą być używane przez kobiety spodziewające się dziecka i mamy karmiące.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Każdy, kto jest fanem sagi o Harrym Potterze, może pamiętać, że w filmie „Harry Potter...
CZYTAJ
Skóra twarzy jest wyjątkowo wrażliwa i ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego jeśli zdecydujesz...
CZYTAJ
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia