Środki ochrony osobistej w Aptece Melissa

Środki ochrony osobistej, takie jak rękawiczki medyczne, żele antybakteryjne i maseczki ochronne są akcesoriami niezbędnymi dla personelu szpitalnego, pracowników przychodni czy laboratoriów. W okresach wzmożonych zachorowań na COVID-19 warto jednak zastosować takie środki również w wymiarze osobistym – w domu i w pracy. Pomogą one uchronić się przed wirusami, grzybami, bakteriami i innymi drobnoustrojami oraz mikroorganizmami. Wszystkie wymienione wyżej elementy są szczególnie istotne w profilaktyce chorób u osób z obniżoną odpornością, czyli u dzieci, seniorów, kobiet w ciąży, a także u osób, u których występują choroby współistniejące. Rękawiczki medyczne, maseczki i żel antybakteryjny są łatwe w zastosowaniu, a jednocześnie mogą przynieść wiele korzyści zdrowotnych.

Maseczki, rękawiczki i środki antybakteryjne

W asortymencie Apteki Melissa dostępne są żele bakteryjne w dużych i małych pojemnościach, mieszczących się – przykładowo – do biurowej apteczki, damskiej torebki czy schowka samochodowego (dzięki czemu można zawsze mieć przy sobie taki środek antybakteryjny). Rękawiczki medyczne przydadzą się z kolei wszystkim tym osobom, które na co dzień mają styczność z innymi pacjentami (choćby w sytuacji, w której konieczna jest opieka nad innym, chorym domownikiem), a także będą doskonałym uzupełnieniem domowej i samochodowej apteczki. Dodatkowo rękawiczki jednorazowe powinny być stosowane przez kobiety w ciąży – zwłaszcza podczas prac kuchennych z surowymi warzywami, owocami i mięsem, a także w trakcie zabiegów higienicznych wykonywanych przy zwierzętach. Maseczki ochronne to doskonała „broń” w walce z rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii na odległość (skutecznie ograniczają bowiem aerozolowe wyziewy z jamy ustnej, a tym samym – ograniczają możliwość zakażenia drogą kropelkową). Zamów środki ochrony osobistej w aptece Melissa z wygodną dostawą do domu!

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia