• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka
  1. strepsils
    (12 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Strepsils - pastylki do ssania na ból gardła

Strepsils to gama leków na ból gardła w formie tabletek do ssania, które przynoszą natychmiastową ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach, a także pomagają zwalczyć stan zapalny. Wśród asortymentu marki znajdziesz produkty w kilku smakach m.in. miodu z cytryną czy truskawki. Pastylki Strepsils przeznaczone są dla dorosłych, jednak w katalogu produktów znajduje się również tabletki opracowane z myślą o najmłodszych - Strepsils Junior dla dzieci powyżej 6 roku życia. Preparaty, oprócz tego że przynoszą szybką ulgę dla bolącego gardła, uzupełniają również niedobory witaminy C w organizmie, dzięki czemu wzmacniają układ odpornościowy i zapobiegają nawrotom infekcji. Do gamy produktów należy Strepsils Intensive, przeznaczony do leczenia silnego bólu gardła czy Strepsils bez cukru - kontrolujących dzienne spożycie cukru. Tabletki do ssania skutecznie zwalczają przyczyny bólu gardła jakimi są infekcje wirusowe i bakteryjne. W Aptece Melissa znajdziesz szeroki wybór produktów Strepsils!

Strepsils - szybka ulga w bólu gardła

Najczęstszymi przyczynami bólu gardła są zakażenia bakteryjne lub wirusowe. Nieprzyjemne dolegliwości mogą być również wywołane przez czynniki klimatyczne i środowiskowe, dlatego stan zapalny może gardła może wystąpić nawet w lecie. Pierwszymi objawami choroby to: suchość w gardle, chrypka, a także dyskomfort podczas przełykania czy mówienia. W takim przypadku warto sięgnąć po Strepsils. Działanie tabletek do ssania polega na odpowiednio dobranych składnikach aktywnych, które wykazują się właściwościami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, a także nawilżającymi. Dzięki temu przynoszą szybkie ukojenie w nieprzyjemnych dolegliwościach. W ofercie znajdziesz Strepsils z miodem i cytryną, ulotka podaje, że preparat zawiera alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol, które są środkami antyseptycznymi o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych,przeciwgrzybiczych oraz znieczulających. Dostępny jest także Strepsils Intensive. Działanie tego produktu wynika z zastosowania w składzie flurbiprofenu, który wykazuje silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne na skutek hamowania syntezy prostaglandyn. W asortymencie marki znajdziesz także Strepsils bez cukru, który będzie odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę lub kontrolujących dobowe spożycie substancji słodzących, a także Strepsils Junior - lek na ból gardła opracowany z myślą o dzieciach.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE