1. Produkty w kategoriach
    (12 produkty)

Strepsils - pastylki do ssania na ból gardła

Strepsils to gama leków na ból gardła w formie tabletek do ssania, które przynoszą natychmiastową ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach, a także pomagają zwalczyć stan zapalny. Wśród asortymentu marki znajdziesz produkty w kilku smakach m.in. miodu z cytryną czy truskawki. Pastylki Strepsils przeznaczone są dla dorosłych, jednak w katalogu produktów znajduje się również tabletki opracowane z myślą o najmłodszych - Strepsils Junior dla dzieci powyżej 6 roku życia. Preparaty, oprócz tego że przynoszą szybką ulgę dla bolącego gardła, uzupełniają również niedobory witaminy C w organizmie, dzięki czemu wzmacniają układ odpornościowy i zapobiegają nawrotom infekcji. Do gamy produktów należy Strepsils Intensive, przeznaczony do leczenia silnego bólu gardła czy Strepsils bez cukru - kontrolujących dzienne spożycie cukru. Tabletki do ssania skutecznie zwalczają przyczyny bólu gardła jakimi są infekcje wirusowe i bakteryjne. W Aptece Melissa znajdziesz szeroki wybór produktów Strepsils!

Strepsils - szybka ulga w bólu gardła

Najczęstszymi przyczynami bólu gardła są zakażenia bakteryjne lub wirusowe. Nieprzyjemne dolegliwości mogą być również wywołane przez czynniki klimatyczne i środowiskowe, dlatego stan zapalny może gardła może wystąpić nawet w lecie. Pierwszymi objawami choroby to: suchość w gardle, chrypka, a także dyskomfort podczas przełykania czy mówienia. W takim przypadku warto sięgnąć po Strepsils. Działanie tabletek do ssania polega na odpowiednio dobranych składnikach aktywnych, które wykazują się właściwościami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, a także nawilżającymi. Dzięki temu przynoszą szybkie ukojenie w nieprzyjemnych dolegliwościach. W ofercie znajdziesz Strepsils z miodem i cytryną, ulotka podaje, że preparat zawiera alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol, które są środkami antyseptycznymi o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych,przeciwgrzybiczych oraz znieczulających. Dostępny jest także Strepsils Intensive. Działanie tego produktu wynika z zastosowania w składzie flurbiprofenu, który wykazuje silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne na skutek hamowania syntezy prostaglandyn. W asortymencie marki znajdziesz także Strepsils bez cukru, który będzie odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę lub kontrolujących dobowe spożycie substancji słodzących, a także Strepsils Junior - lek na ból gardła opracowany z myślą o dzieciach.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia