1. Produkty w kategoriach
    (2 produkty)

Sudafed - udrażnia zatkany nos i zatoki

Męczy Cię zatkany nos? Twoje dziecko ma alergię? A może potrzebujesz skutecznego środka na zapalenie zatok? W tym przypadku warto postawić na Sudafed Xylospray HA lub Sudafed Spray dla dzieci. Leki wskazane są do stosowania w celu zmniejszenia obrzęku błony śluzowej nosa, ułatwienia odpływu wydzieliny w zapaleniu zatok przynosowych czy trąbki słuchowej ucha środkowego, a także przy alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa czy naczynioruchowym zapaleniu nosa. Sudafed odblokowuje nos i zatoki, ułatwia oddychanie oraz nawilża. Produkt nie zawiera konserwantów, dzięki czemu nie podrażnia błony śluzowej. Sprawdź Sudafed XyloSpray HA i Sudafet XyloSpray dla dzieci na apteka-melissa.pl.

Sudafed - na katar, zatkane zatoki czy alergiczne zapalenie nosa

Sudafed XyloSpray HA z kwasem hialuronowym został opracowany z myślą o zatkanych nosach dzieci powyżej 6. roku życia oraz dorosłych. Substancją czynną leku jest ksylometazolina, która wykazuje się działaniem obkurczającym naczynia krwionośne. Dlatego też produkt szybko zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, odpływ wydzieliny oraz ułatwia oddychanie. Co więcej, Sudafed zawiera aż trzy substancje o działaniu zwiększającym, dzięki czemu chroni i łagodzi podrażnienia. W ofercie marki znajdziesz również lek Sudafed XyloSpray HA dla dzieci, który stosuje się w przypadku krótkotrwałego leczenia przekrwienia śluzówki nosa oraz wodnistej wydzieliny, która występuje z przeziębieniem lub w wyniku zapalenia zatok. Produkt może być stosowany przez dzieci od 2 do 12 lat.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia