1. SUDOCREM
    (4 produkty)

Sudocrem - ekspert w pielęgnacji skóry

Dzięki tlenkowi cynku łagodzi podrażnienia i świąd, oraz przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka. Lanolina, pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, chroni ją tworząc warstwę okluzyjną na skórze. Ponadto, wykazuje się właściwościami przeciwbakteryjnymi, przeciwzapalnymi i kojącymi. Sudocrem Expert, bo o nim mowa, to popularny krem barierowy, opracowany z myślą o różnych potrzebach skóry, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Krem dostępny jest bez recepty i wykorzystywany w leczeniu odparzeń około pieluszkowych, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu, otarć i do ochrony brzegów ran, a także profilaktycznie w celu ochronny naskórka przed wystąpieniem podrażnień lub niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych np. moczu i kału. Produkty można stosować po goleniu, depilacji, na otarcia i aby złagodzić świąd. Sprawdź Sudocrem Expert na apteka-melissa.pl.
Znanym i cieszącym się niesłabnącą popularnością produktem jest Sudocrem. To biały, gęsty krem, który zawiera, działający przeciwzapalnie tlenek cynku oraz nawilżającą lanolinę. Produkt przyspiesza regenerację naskórka i leczenie zmian, a także przynosi szybką ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach np. pieluszkowemu odparzeniu skóry. Jego skład sprawia, odbudowuje się barierę ochronną skóry.
Sudocrem Expert dostępny jest w opakowaniach o różnej objętości: od podręcznych 60-gramowych, po rodzinne opakowanie 400 gramów. Sudocrem sprawdza się u dzieci i niemowląt, ale też u osób starszych.

Opisy produktów:
Sudocrem Expert na otarcia, uszkodzenia skóry i brzegi ran x g

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE