1. Produkty w kategoriach
    (7 produkty)

Systane - nawilżające krople do oczu

Działanie powiek można porównać do wycieraczek samochodowych - zmywają zużyty film łzowy i rozprowadzają nowy, co przekłada się na lepszą widoczność oraz komfort widzenia. W przypadku, gdy ilość łez jest ograniczona, mruganie może skutkować podrażnieniem powierzchni oka, powodować pieczenie, swędzenie, a także charakterystyczne uczucie piasku pod powiekami. Aby temu zapobiec powstały krople Systane. Po aplikacji tworzą one ochronną powłokę, która redukuje tarcie powiek i zapewnia większy komfort oczom. Badania kliniczne wykazały, że krople do oczu marki Systane niwelują objawy obiektywne (definiowane przez lekarza) i subiektywne (odczuwane przez pacjenta). Krople SYSTANE Ultra i SYSTANE Ultra UD nadają się także dla osób noszących soczewki kontaktowe - zwiększają jakość ich użytkowania oraz wydłużają czas noszenia bez podrażnień. Dzięki nim poczujesz ulgę i odzyskasz komfort widzenia! Sprawdź ofertę na apteka-melissa.pl.

Systane - poczuj ulgę i popraw komfort widzenia!

Zespół suchego oka to przypadłość, która może dotknąć każdego z nas. Podrażnienie oczu, pieczenie, swędzenie czy uczucie piasku pod powiekami to duży dyskomfort, który utrudnia wykonywanie codziennych czynności. Szacuje się, że co piąty pacjent, który zgłasza się do okulisty podaje objawy wskazujące na występowanie zespołu suchego oka. Zespołu suchego oka niestety nie można wyleczyć, ale stosowanie odpowiednich substancji nawilżających takich jak: SYSTANE ULTRA, SYSTANE GEL DROPS czy Systane Original może przynieść ulgę i znacznie poprawić codzienny komfort. Większość kropli jedynie zwiększa objętość filmu łzowego, co przynosi krótkotrwałą ulgę. SYSTANE współdziała ze łzami, dostosowując się do ich naturalnego poziomu współczynnika pH. Jeśli dokuczają Ci takie objawy jak suchość oczu, podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie, kłucie, uczucie ciała obcego lub piasku pod powiekami, a także falujący, rozmyty obraz sięgnij po nawilżające krople do oczu SYSTANE!

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia